Naprawa telefonu 3D ekran dotykowy iphone 6s pełny ekran digitizer zgromadzenia wymiana zestaw z dostawą zestaw narzędzi

 • Opinie
 • W magazynie
zł124.79 zł99.83

Tagi: handel iphone 6s 64gb, celular iphone 6s 64gb, aprilia cap, BST, narzędzie do naprawy telefonu, narzędzie do PC, czerwony snapback, klon iphone 6s 64gb, telefon iphone 6s 64gb, plan iphone 6s 64gb.

Naprawa telefonu 3D ekran dotykowy iphone 6s pełny ekran digitizer montaż wymiana zestaw z dostawą zestaw narzędzi

proszę zwrócić uwagę:

Montaż przycisku home preinstalowany, a funkcja przycisku home będzie działać na 100%, ale funkcja Touch ID (Finger Print Reader) nie będzie działać, jeśli chcesz korzystać z funkcji Touch ID / Finger Print Reader, to trzeba użyć swój oryginalny przycisk Home lub zastosować nowy identyfikator z działu obsługi posprzedażnej firmy Apple dla naszego płaskiego kabla.

Kompletny zestaw z przedniej kamery +przycisk Home ,tylko wyświetlacz LCD z zewnętrzną przednią kamerę +przycisk Home

Ciepłe Wskazówki :

1. Przed instalacją: proszę najpierw sprawdzić działanie przed instalacją.

Przed pełnym zastosowaniem wymiennymi części należy przeprowadzić suche testy.Odstąpienie od suchego testy przed zainstalowaniem powoduje utratę gwarancji.

Uwaga:przewód elastyczny ekran jest bardzo wrażliwy i łatwo ulega uszkodzeniu.Obchodzić się ostrożnie. 2. żadnych instrukcji do tej listy nie jest przewidziane.Nie jest to łatwe zadanie dla kogoś, kto w ogóle nie ma doświadczenia.Proszę, znajdź film o wymianie wyświetlacza LCD z Youtube, aby dowiedzieć się, jak to zrobić.FYI:https://www.ifixit.com/Device/Phone 3. Polecamy profesjonalną instalację: profesjonalny montaż jest bardzo zalecane.Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek uszkodzenia telefonu/telefonu komórkowego, które można powodować podczas wymiany części zamiennych.Płatność

1. wszystkie karty kredytowe i Western union, TT, przelew bankowy, Moneybookers przyjmowane są pod bezpiecznym warunkowego deponowania.

2. Jeśli masz jakieś problemy z płatnością, proszę nie wahaj się skontaktować się z nami natychmiast.

Wysyłka

1. DOSTAWA NA CAŁYM ŚWIECIE.Zamówienie zostanie wysłane w ciągu 24 godzin roboczych po potwierdzeniu płatności.(My natychmiast powiadomi cię, gdy twoje zakupione produkty i kolory są dostępne)

2. wszystkie elementy mogą być przewożone DHL, EMS, FEDEX, Mentalstudios.pl Premium Shipping, Mentalstudios.pl Standard Shipping, China Post i Singapore Post i tak dalej z monitorujący numerem w celu sprawdzenia statusu przesyłki online.Proszę, skontaktuj się z nami, jeśli nie otrzymałeś swoje towary w ciągu 35 dni od daty PŁATNOŚCI.

3. przesyłka wysyłana jest wyłącznie na adres przeznaczenia płatności zamówienia!!!(Szczególnie dla дропшипперов)

4. Uwaga!!Dodatkowe opłaty za wysyłkę powinny być wypłacane, jeśli adres docelowy znajduje się na liście odległych obszarów, proszę, proszę, zrozumcie.

Cło I Celnicy

1. ze względu na międzynarodowej polityki handlowej i niskiej marży, proszę zwrócić uwagę, że nie ponosimy odpowiedzialności za ewentualne cło/lokalne podatki lub inne opłaty celne.

2. U nas nie ma żadnych obowiązków, jeśli nie zrobisz odprawa celna na czas.

Warunki Gwarancji

1. Wszystkie produkty, 3 miesiące gwarancji, 100% nowe i ściśle testowane przed wysyłką.Prosimy o poinformowanie nas w ciągu 7 dni po otrzymaniu przesyłki, jeśli nie jesteś zadowolony z naszych produktów(prawdziwy obraz i inne dowody muszą być podane), to zaproponujemy wymianę/zwrot pieniędzy, jeśli produkty nie tak, jak to opisano.

2. jeśli przedmiot znajduje się w posiadaniu więcej niż 7 dni, uważa się używać/używana.Oferujemy usługę wymiany dopiero po otrzymaniu zwracanego towaru.

Wymiana/Rozrzadu:

Akceptujemy wymiana/wymiany towaru w ciągu 7 dni, gdy kupujący otrzyma towar.Kupujący ponosi koszty przesyłki zwrotnej wszystkich niechcianych produktów i musi wrócić z powrotem w nowym, niewykorzystywanych i nieznanym stanie w ciągu 30 dni od daty zakupu.Żadnych wyjątków.

Uwaga:

1. Większość naszych towarów mają specjalne znaczki na każdym z nich.Proszę nie wycierać go.Mamy profesjonalnych pracowników, w celu oceny, czy produkty naszej.Towar został znaleziony, nie nasz, nie zostanie wymieniony lub zwrócony, i nie możemy sobie pozwolić, aby wysłać go z powrotem do ciebie.

2. staraj się zachować oryginalne opakowanie, jeśli chcesz wymienić produkt.Użyj kartony, żeby go odzyskać, jeśli oryginalne opakowanie jest uszkodzone.Zwrot lub wymiana nie będą dostępne dla tych rozdrobnionych produktów, które miały miejsce podczas wysyłki.

3. My nie zapewnimy wymiany towaru lub zwrotu pieniędzy, jeśli towar, który otrzymaliśmy, był zainstalowany(w tym produkty klejone klejami), więc upewnij się, że przed instalacją nie ma żadnych problemów z wyglądem i funkcjonalne problemami.

Feedback/Kupon

1. będziemy bardzo wdzięczni za waszą 5-gwiazdkowego pozytywną opinię, aby zachęcić nas stale ulepszać nasze produkty.Wszystkie e-maile będą rozpatrywane w ciągu 1 dnia roboczego, jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące twojej transakcji, więc proszę, nie zostawiaj żadnych neutralnych lub negatywnych opinii bez żadnego związku.

2. więcej zamawiania więcej rabaty.Zniżka zostanie udzielona w kolejnej nowym zamówieniu.


 • Jakość: AAA
 • Typ Ekranu Dotykowego: Pojemnościowy Ekran
 • Kolor: Czarno - Biały
 • marka: raisemeup
 • Kompatybilny Marka: Apple iPhone
 • Materiał: TFT
 • Zestaw wyświetlaczy LCD: TAK
 • Rozdzielczość Wyświetlacza: 1334х750
 • Numer Modelu: dla iphone 6s kompletny zestaw ekranu LCD
 • Ekran: > 3"
 • Stan Produktu: NOWA
 • Kompatybilny model iPhone: iPhone 6s
 • Darmowe Prezenty: Narzędzia Do Naprawy
 • czas dostawy: w ciągu 24 godzin po dokonaniu płatności
 • Kontrola Jakości : 100% test ściśle pojedynczo
 • Nazwa Produktu: Wyświetlacz LCD do iphone