7/8" 22 mm motocykl hamulec hydrauliczny sprzęgła pompa wahacz Honda Kawasaki Suzuki Yamaha ATV motocykl brudu

  • Opinie
  • W magazynie
zł116.64 zł103.80

Tagi: pompa hamulcowa mazda, honda trx 350, sprzęgło moto, podnośnik siłownik, hydrauliczny hamulec przedni tektro, Adelin, dźwignia sterowania motocyklem, quad Yamaha, filtr motocykla, dźwignia sprzęgła motocykla.

7/8" 22 mm motocykl hamulec hydrauliczny sprzęgła pompa sprzęgła dźwignia Stan: Nowy,wysokiej jakości Materiał:stop aluminium kolor:jak pokazano na rysunku pakiet zawiera:wybierz w zależności od potrzeb rozmiar: pasuje do kierownicy 7/8" (22 mm) Śruba banjo wątku Średnica gwintu: 10 mm Średnica otworu / tłoka: 17 mm zawartość opakowania:Honda Kawasaki Suzuki Yamaha proszę , upewnij się, że ten rozmiar jest odpowiedni dla twojego motocykla, jeśli nie można zapewnić, prosimy o kontakt z nami.

1.Nie kupuj, jeśli nie przyjmuje do wiadomości, że można ich używać, po prostu poproś nas dostarczyć szczegółowy rysunek, aby sprawdzić, czy pasują one. 2.Otrzymasz towar taki jak na zdjęciach.może być jakaś różnica w kolorze, jak światło podczas fotografowania. 3.nasza cena nie zawiera opłaty i podatki importowe, podatek VAT lub inne ukryte opłaty.Oznacza to, że firma przewozowa będzie pobierać od nich opłaty.

1.As nasz dobry kupujący, życzę wam daje nam pozytywną opinię po tym, jak otrzymasz nasze wysokiej jakości produkty.Zawsze mamy rabat lub prezent dla klientów drugiej zakupu, które dają nam pozytywne opinie.

2.pokazaliśmy czas dostawy klientom, dlatego nie należy pozostawiać nam negatywną opinię, jeśli twoja przesyłka jest już za późno, jest to spowodowane przez firmę transportową. 3.Nie wahaj się z nami skontaktować przez e-mail, jeśli pojawią się jakieś pytania, odpowiemy w ciągu 12 godzin.Nie otwierać spór czy nie zostawiaj negatywną opinię łatwo , zaufaj nam i napisz do nas bezpośrednio , wszystkie problemy mogą być rozwiązane.

1.proszę, skontaktuj się z nami poprzez e-mail w ciągu 30 dni, jeśli potrzebujesz zwrotu. 2.zwrócony towar musi być w oryginalnym stanie, wysłany towar z powrotem na adres, który poinformuje. 3.cena zakupu zostanie zwrócona ,ale koszt dostawy nie podlega zwrotowi, jeśli klienci kupują produkty w błędzie, kupujący powinien pozwolić sobie nawrotnego koszt wysyłki . 4.kupujący może zażądać pełnego zwrotu obejmują koszt wysyłki lub modyfikować produkty za darmo, jeśli umieściliśmy błędy o nieprawidłowym produkty, nieodebrane pakiet firmą transportową , zła jakość lub produkty uszkodzony podczas dostawy(wymagają wyraźnych obrazów produktów i pakietów).

Lotniczą: zwykle około 21-28 dni roboczych w USA

Lotniczą: zwykle około 30-90 dni roboczych w Brazylii lotniczą: zwykle około 25-30 dni roboczych w wielkiej Brytanii, AU, Ameryki, Europy Zachodniej, Azji.Dostawa do innych krajów świata, zazwyczaj trwa od 21 do 35 dni roboczych.Możemy również wysłać towar za pośrednictwem express-usługi, takie jak DHL, EMS, jeśli jesteś gotów zapłacić za dodatkową opłatą.Aby dowiedzieć się więcej informacji, prosimy skontaktować się z nami poprzez e-mail.


  • marka: ЭРГГУ
  • Nazwa Modelu: Główny Siłownik
  • Motocykl Robią: Honda
  • Rodzaj Materiału: stop aluminium
  • Typ Towaru: Liny I Kable
  • Certyfikacja Zewnętrznych Testów: CCC
  • Waga Produktu: 0.9kg