Gotowy NE5532 przedwzmacniacz HIFI wzmacniacz przedwzmacniacz dźwięk opłata wysokie częstotliwości alt bas regulator głośności

  • Opinie
  • W magazynie
zł37.06 zł31.52

Tagi: zarządzanie tonem przedwzmacniacza, wzmacniacz hifi fet, przedwzmacniacz ne5532, mały lampowy przedwzmacniacz, lampowy przedwzmacniacz, opłata modułu wzmacniacza, wzmacniacz fi hifi, podwójna opłata przedwzmacniacza ne5532, opa2134pa, ne5532.

RM1307731646914259

To zebrane prasowania.

źródło zasilania: AC Dual 12-18V

to dojrzały klasyczny design,nowa optymalizacja,dwustronny materiał płytki drukowanej FR-4 1.6 mm,każdy element zarówno akustycznej,jak i z estetycznego punktu widzenia, wszystkie opłaty bez zworek,piękne i praktyczne.

gdy użytkownicy nagrania,akustycznym bloku i innym sprzęcie umieszczają nie koniecznie idealne miejsce,czyste pass-through przedwzmacniacz może nie spełniać wymagań,wtedy dodanie regulacji tonów staje się bardzo ważnym,jeśli nie posiadasz dodatkowego źródła zasilania sprzętu,pasywny sygnał przedwzmacniacza jest preferred.it można regulować wysokie i niskie częstotliwości,efekt jest bardzo oczywista, niech wzmacniacz i głośnik działają bardziej inteligentnie.

pakiet zawiera:

100% nowy i wysokiej jakości

1 NE5532 HIFI przedwzmacniacz przedwzmacniacz ton prasowania wysokie częstotliwości alt bas regulator głośności darmowa wysyłka

O Płatność

1.- proszę, upewnij się, że rozliczeniowy konto jest dostępne, przed złożeniem oferty towar.

2.- Wszystkie płatności muszą być czyszczone w ciągu 7 dni po otrzymaniu towaru.Jeśli naprawdę masz trudności z wypłatą towaru, prosimy o kontakt z nami po pierwsze, pomożemy rozwiązać ten problem.

3.- Jeśli masz jakiś specjalny wniosek o szczegółach towaru, proszę zostawić notatkę w zamówieniu.

4.-Jeśli masz dużą liczbę kupując pls skontaktujesz się przekazać ci najlepszą cenę

O Gwarancji

1.- gwarancja na jeden rok.

2.- Jeśli towar jest uszkodzony przy odbiorze, powinien on być w ciągu 7 dni od daty otrzymania do wymiany na nowy (kupujący powinien zwrócić wszystkie oryginalne i nieuszkodzone przedmioty po ponownej sprzedaży).

3.- dostarczamy bezpłatną usługę naprawy w ciągu jednego roku od daty zakupu.W ciągu pierwszego 1 miesiąca pokrywamy koszt wysyłki w jedną stronę( od nas do lokalizacji); po upływie 1 miesiąca od zakupu kupujący musi zapłacić dwa sposoby dostawy.

4.- Jak tylko otrzymamy zwrócone towary wysyłamy wymienione z powrotem jak najszybciej.

5.- nasza gwarancja nie obejmuje produktów, które są fizycznie uszkodzone lub znajdują się w nienormalnych warunkach pracy w wyniku niewłaściwego użytkowania lub nieprawidłowej instalacji na części.

O Wysyłce

1.- możemy wysyłać produkty na całym świecie.

2. - DHL, FedEx, TNT, UPS, EMS, China Post, singapore post ,Hongkong Post wszystkie są dostępne.każdy śledzący pokój

3.- przedmiot zostanie wysłany z 3days po otrzymywać odszkodowania.

4.- proszę, upewnij się, że twój adres do wysyłki i kontaktowy numer telefonu są poprawne, gdy oferujesz cenę towaru.

5.- Możesz śledzić sytuację z produktem na stronie internetowej po tym, jak zostanie on wysłany.

O Sprzężenia Zwrotnego

1.- Twoja opinia jest bardzo ważna dla naszego rozwoju, serdecznie zapraszamy was zostawić pozytywny komentarz jest dla nas, jeśli jesteś zadowolony z naszych produktów i usług.Bardzo dziękuję za poświęcony czas.

2.- Nasz program pozostawi ten sam komentarz po twojej pozytywnej recenzji.

3.- proszę, skontaktuj się z nami, zanim zostawić neutralną lub negatywną opinię, postaramy się zrobić wszystko, aby rozwiązać te problemy.


  • Numer Modelu: Wzmacniacz Przedwzmacniacz
  • Maksymalna Moc Na Kanał: 101-130W
  • marka: TCXRE
  • Pakiet: TAK