Rama silnika motocykla boczna pokrywa etui zestaw pokrywy zaworu dla Honda Goldwing GL1800 2001-2016 F6B 2013-2016

  • Opinie
  • W magazynie
zł453.60 zł385.57

Tagi: GL1800, okładka goldwing, pokrywa boczna goldwing, honda gl1800 2018, 1800 голдвинг Honda, honda gl 1800 goldwing black, goldwing 2008 gl1800 chrom, led goldwing 1800 akcesoria 2018, goldwing gl 1800 2018, honda civic vtec d16y8.

Cechy:

100% Nowy, Nigdy Nie Został Zamontowany, Wysoka Jakość

Wykonany jest z twardego chromu , co pozwala obniżyć wagę, ale przy tym zwiększyć wytrzymałość i trwałość w porównaniu ze standardowymi osłonami

Należy Instalować Bezpośrednio, Żadnych Zmian Nie Wymaga.

Łatwy W Instalacji

Specyfikacja:

Kolor: Srebrny, Jak Na Zdjęciach

Materiał: chrom

Zastosowanie: Honda Goldwing GL1800 2001-2016

Honda Gold Wing Gold Wing F6B 2013-2016

Pakiet Zawiera:

Jeden zestaw zaworowy pokryw jako P ictures

Instrukcja instalacji nie wchodzi w zakres dostawy

Nie kupuj, jeśli nie przyjmuje do wiadomości, że można ich używać, po prostu poproś mamy szczegółowy rysunek, aby sprawdzić, czy pasują one.

Dostaniesz Ten Sam Produkt, Co I Zdjęcia.Może Być Jakaś Różnica W Kolorze, Jak Światło Podczas Fotografowania.

Cła Importowe, Podatki I Opłaty Nie Są Wliczone W Cenę Towaru, Oznacza To, Że Firma Transportowa Będzie Pobierać Opłaty Te Z Was, Jeśli Chcesz Otrzymać Towar

Czas Dostawy W Następujący Sposób:

Może Być, Będzie Jest Pewne Opóźnienia, Jak Firma Przewozowa Lub Urząd Celny, Życzę Ci Skontaktować Się Z Nami, Jeśli Opóźnienie, Ale Nie Otwierać Spory, Ponieważ Nie Jest To Nasz Błąd

Gdy Zdecydujesz Się Wysłać Kurierem, Czasami Nie Wysyłamy Kuriera, Który Wybrałeś, Bo Pojawią Się Pewne Problemy Z Odprawą Celną, I, Być Może, Termin Dostawy Nie Będzie Najszybszy.

Proszę, skontaktuj się z nami poprzez e-mail w ciągu 30 dni, jeśli potrzebujesz zwrotu.

Zwracany towar musi być w oryginalnym stanie, wysłany towar z powrotem na adres, który poinformuje.

Cena zakupu zostanie zwrócona ,ale koszt dostawy nie podlega zwrotowi, jeśli klienci kupują produkty w błędzie, kupujący sobie pozwolić na zwrot kosztów wysyłki .

Kupujący może zażądać pełnego zwrotu obejmują koszt wysyłki lub modyfikować produkty za darmo, jeśli umieściliśmy błędy o nieprawidłowym produkty, nieodebrane pakiet firmą transportową , zła jakość lub produkty uszkodzony podczas dostawy(wymagają wyraźnych obrazów produktów i pakietów).

Pierwszeństwo Alipay.T T ,western union ,Paypal też są dopuszczalne.

Jak nasz dobry kupujący, życzę wam daje nam pozytywną opinię po tym, jak otrzymasz nasze wysokiej jakości produkty.Zawsze mamy rabat lub prezent dla klientów drugiej zakupu, które dają nam pozytywne opinie.

Pokazaliśmy czas dostawy klientom, dlatego nie należy pozostawiać nam negatywną opinię, jeśli twoja przesyłka jest już za późno, jest to spowodowane przez firmę transportową.

Nie wahaj się z nami skontaktować przez e-mail, jeśli masz jakiekolwiek pytania, odpowiemy w ciągu 12 godzin.Nie otwierać spór czy nie zostawiaj negatywną opinię łatwo , zaufaj nam i napisz do nas bezpośrednio , wszystkie problemy mogą być rozwiązane.


  • marka: CAKEN
  • Pochodzenie: CN(pochodzenie)
  • Motocykl Robią: Honda