Elektryczny Akwarium Oczyszczacz Syfon Akwarium Pompa Podciśnienia Гравийный Filtr Do Wody Akwarium Pompa Narzędzia Do Czyszczenia

  • Opinie
  • W magazynie
zł23.83 zł17.16

Tagi: karmić krewetki, kulisty filtr do akwarium, akwarium дженека, akwarium Nano, akwariowe rybki żyją, akwarium filtr zewnętrzny, wzrost ciśnienia, akwarium syfon, woda jest czysta, akcesoria do akwarium sobo.

Dane techniczne: Materiał: ABS plastik napięcie: AC110 - 220V długość:560-820 mm(regulowana) pakiet zawiera: 1 x zestaw pomp do czyszczenia ryb akwariowych opis: -zasilanie z akumulatora,bezpieczne dla ciebie i twojej ryb. -Prosta instalacja akwarium odkurzacza + syfon do wody. -Za pomocą tego narzędzia można usunąć brud z dna akwarium. -To może skutecznie czyścić żwir,pompować rybie odchody i inne zanieczyszczenia, nie zmieniając wodę. -Naciśnij przycisk włączania/wyłączania z góry, woda w akwarium będzie automatycznie откачиваться przez wąż do zmiany wody. -Usuń brud z dna akwarium,użyj jako syfonu do wymiany wody,opróżnić akwarium po podłączeniu węża do wyjścia.


  • Materiał: stal nierdzewna
  • Pochodzenie: CN(pochodzenie)