Nowy Throwing Star Lan tap Pro z akrylowej skrzynią Rj45 Connector Data Replica & Monitoring Network Packet Capture Mod Ethernet

  • Opinie
  • W magazynie
zł124.83

Tagi: złącze rj45, przełącznik diewu, modyfikacja, hdd led, kable, złota replika, kobieta вейп mod, ethernet, hdmi, kabel mod pc biały, Mod 18650, drukowane taśma.

Throwing Star LAN Tap-to małe, proste urządzenie do monitorowania sieci Ethernet komunikacji.

Korzystanie z

Należy stosować kable Ethernet do podłączenia метательной gwiazdy LAN Tap (J1 i J2) zgodnie z docelową siecią monitoringu.

Należy stosować kable Ethernet do podłączenia jednego lub obu portów monitorujących (J3 i J4) do portów na jednej lub dwóch stacji monitorujących.Każdy port śledzi ruch tylko w jednym kierunku.

Użyj swojego ulubionego oprogramowania (np. tcpdump lub Wireshark) na stacji(stacje) monitorowania w celu przechwytywania ruchu sieciowego.

Teoria pracy

Artyleria gwiazda LAN Tap-to pasywny Ethernet-dźwig, który nie wymaga zasilania do pracy.Istnieją aktywne metody podłączenia do sieci Ethernet przyłączy (np. lustra port na przełączniku), ale żaden z nich nie może przewyższyć pasywne dźwigi do przenoszenia.Dla docelowej sieci artyleria Gwiazda LAN Tap wygląda dokładnie tak samo jak odcinek kabla, ale przewody w kablu rozciągają się do monitorowania portów w dodatku do połączenia jednego docelowego portu z innym.

Porty monitorowania (J3 i J4) są przeznaczone tylko do odbioru; są one podłączane do linii odbierania danych do stacji monitorowania, ale nie są podłączone do linii transmisji stacji.To sprawia, że niemożliwe do stacji monitorowania przypadkowego przesyłanie pakietów danych w docelowej sieci.

Artyleria gwiazda LAN Tap jest przeznaczony do monitorowania sieci 10BASET i 100BASETX.Niesprawny zawór nie może wykonywać monitorowanie sieci 1000BASET (Gigabit Ethernet), więc rzucanie kran LAN Star celowo pogarsza jakość docelowych sieci 1000BASET, zmuszając je negocjować niższą prędkość (zwykle 100BASETX), którą można biernie kontrolować.Takie jest powołanie dwóch kondensatorów (C1 i C2).

Jak wszystkie pasywne LAN-łuki, artyleria Gwiazda LAN-odprowadzenia w pewnym stopniu pogarsza jakość sygnału.Za wyjątkiem przypadków opisanych powyżej dla sieci gigabit, to rzadko powoduje problemy w docelowej sieci.W sytuacjach, gdy są bardzo długie kable, pogorszenie sygnału może spowodować spadek wydajności sieci.Dobrą praktyką jest używanie kabli które nie dłuższy niż jest to konieczne


  • marka: ДЕБРОГЛИ
  • Pakiet: TAK
  • Status Produktów: Magazyn
  • Numer Modelu: Złącze RJ45
  • Typ: Przejściówka