Lamezia wielofunkcyjna linijka kątowa ze stopu aluminium w kształcie litery T скрайбер 45 stopni Скрайбирующий prowadzący kątomierz

 • Opinie
 • W magazynie
zł121.90 zł78.02

Tagi: wzór linii, 192 bit, narzędzie pisarza, kątomierz, stolarski pisarz, linijka kątowa, Linia 45 stopni, 45 stopni, Kwadrat 45 stopni, e-piła.

Lamezia wielofunkcyjna linijka kątowa ze stopu aluminium w kształcie litery T скрайбер 45 stopni Скрайбирующий prowadzący kątomierz

płatność

1) akceptujemy Alipay, Western Union, TT.wszystkie główne karty kredytowe są umieszczane przez bezpieczny system płatności.

2) płatność musi być dokonana w ciągu 3 dni od zamówienia.

3) Jeśli nie możesz wyjechać od razu po zakończeniu aukcji, proszę, poczekaj kilka minut i spróbuj ponownie

wysyłka

1) globalne transportu. (za wyjątkiem niektórych krajów i apo / FPO)

2) Po potwierdzeniu płatności, zamówienie zostanie zrealizowane w terminie.

3) wysyłamy tylko do potwierdzającą adres zamówienia.Adres zamówienia musi być zgodny z adresem dostawy.Przed złożeniem zamówienia, proszę sprawdzić swoje imię i nazwisko, numer telefonu i dokładny adres.Po wysyłce nie może być zmieniony.

4) produkt pokazany na zdjęciu, może mieć różnicę w kolorze z powodu różnicy między фотооборудованием i monitorów sprzętem.Rozmiar wyroby w większości są mierzone ręcznie, co może mieć mały błąd z rzeczywistym obiektem.Odnieść się do rzeczywistego produktu.

5) czas tranzytu świadczona przez przewoźnika, za wyjątkiem weekendów i dni świątecznych.Czas transportu może się różnić, szczególnie w święta.

6) Jeśli nie otrzymasz towaru w ciągu 60 dni po dokonaniu płatności, prosimy o kontakt z nami.Zarejestrujemy za towarem i damy ci odpowiedź jak najszybciej.Nasz cel-zadowolenie klienta!

7) my dostarczymy towar jak najszybciej po tym, jak złożyć zamówienie.Proszę, bądźcie pewni.Cierpliwie czekaj.

Zwrot / zwrot gotówki

1) Jeśli okaże się, że z towarem jest coś nie tak, po otrzymaniu go, proszę, skontaktuj się z nami jak najszybciej.I w zestawie ze zdjęciami opakowania i zdjęciami produktu.Od momentu uzyskania masz 7 dni, aby się z nami skontaktować i zwrócić go w ciągu 60 dni.Jeśli przedmiot jest w twoich rękach dłużej niż 7 dni, zostanie on uznany za używany.Nie będziemy zwracać lub wymieniać go ci, bez wyjątku!

2) wszystkie zwracane produkty muszą być w oryginalnym opakowaniu, musisz podać nam numer śledzenia przesyłki, konkretną przyczynę zwrotu i zamówienia na zakup.

gwarancją

Wszystkie produkty są sprawdzane przed wysyłką, i opakowanie jest w dobrym stanie.

Jeśli produkt jest uszkodzony, prosimy, poinformuj nas o tym, jak tylko się pojawi i będziemy ponosić za to odpowiedzialność.

Opinie

Utrzymujemy wysokie standardy jakości i dążymy do 100% satysfakcji klienta!Opinia jest bardzo ważna, i prosimy skontaktować się z nami, zanim da nam neutralną lub negatywną opinię, abyśmy mogli w sposób zadowalający rozwiązać twój problem.

Postaramy się zrobić wszystko, co możliwe, aby rozwiązać swój problem i zrobić z ciebie zadowolony!

Klient po pierwsze, twoje zadowolenie jest naszym celem!!!!

Zadowolony nami, proszę dać nam pięć gwiazdek sprzężenia zwrotnego!!!! ⭐ ⭐ ⭐ ⭐ ⭐


 • Dokładność Pomiaru: 1 mm
 • Materiał : Stop Aluminium
 • Zakres Stosowania: do obróbki drewna, drewno kwadratowy,
 • marka: Реалмот
 • Waga netto : 104г
 • Zakres Pomiarowy: 0-17cm
 • - Rozmiar : 20*6.3*7.2 cm
 • Rodzaj Czujnika: Linijka kątowa
 • Pochodzenie: CN(pochodzenie)
 • Numer Modelu: RL-4591