INMOTION E-bike New L8F tylne koło w komplecie rower elektryczny rurka 8 cm guma

  • Opinie
  • W magazynie
zł195.01 zł185.26

Tagi: inmotion v10, бескамерный, inmotion v5, Robocop t-shirt, kingsong s18, gotway, rower, uchwyt baterii ebike bms, wyświetlacz bafang, inmotion v10f.

Ciepła nuta:

Ta opona jest przeznaczona tylko dla INMOTION L8/L8F,mam nadzieję, można zauważyć jej przed zakupem.

Tytuł: tylne koło w komplecie INMOTION E-bike L8

Kolor: Niebieski

Średnica felgi: 8 cali

1. proszę podać swoje życzenia specjalne w notatce po dokonaniu płatności.Wszystkie przedmioty zostaną wysłane w ciągu 5~7 dni roboczych po otrzymaniu płatności.

2. INMOTION Global Store ma prawo anulować zamówienie, jeśli towaru nie ma na magazynie, otrzymasz pełny zwrot pieniędzy, jeśli nie ma go na magazynie.

3. wszelkie produkty, które można zamówić, zostaną wysłane dopiero po tym, jak twoja płatność zostanie odebrana przez osobę trzecią (bank).

4. INMOTION Global Store wyśle towar wybranym sposobem dostawy.

5. jeśli coś jest nie tak z przewoźnikami dostawy, INMOTION Global Store ma prawo zmienić sposób dostawy.

6. Termin dostawy będzie założony w różnych krajach i regionach na całym świecie

7. INMOTION Global Store nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek pojazdy wypadki, opóźnienia lub inne problemy spowodowane przez przewoźników lub działania siły wyższej.

7. dla pakietu nieodebrane w drodze do miejsca docelowego, postaramy się zrobić wszystko, co możliwe, aby skontaktować się z przewoźnikami dostawy i zaktualizować najnowsze informacje dla ciebie.

8. cła przywozowe i podatki nie są wliczone w cenę towaru lub cena dostawy.Koszty te są na odpowiedzialność kupującego. 9. proszę skontaktować się z urzędem celnym w twoim kraju, aby określić, jakie będą dodatkowe koszty te przed rozpoczęciem licytacji/zakupu.

1. INMOTION Global Store zapewnia 1-letnią gwarancję na nasz produkt (bateria w zestawie, gwarancja na akumulator 6 miesięcy).

2. Jeśli są jakieś problemy z jakością, gdy pojawi się nasz produkt, skontaktuj się z nami jak najszybciej, zaproponujemy rozwiązanie.

3. INMOTION Global Store zapewnia, że produkt przeszedł rygorystyczną kontrolę jakości, aby zapewnić, że towar otrzymasz dobrej jakości.

4. Wszystkie szczegóły profesjonalnie zapakowany z wielką starannością dla zapewnienia bezpiecznej dostawy.

5. Jesteśmy głęboko nadzieję, że jesteś zadowolony z zakupu u nas.

6. Gdy transakcja została zakończona, i jesteś zadowolony z nimi, proszę, zostaw pozytywny komentarz, a my zrobimy to samo dla ciebie.

7. pracujemy bardzo ciężko dla swoich 100% pozytywnych opinii.Jeśli nie jesteś zadowolony, proszę, nie wahaj się poinformować nas o tym, a my postaramy się zrobić wszystko, co możliwe, aby rozwiązać ten problem dla ciebie.

8. nasza praca polega na tym, aby dokonać zakupu, bezproblemowa.Nasz cel-zadowolenie klienta!


  • Typ: Inne