Acer Travelmate Spin B1 B118-rn Tmb118-rn-c8jp 11.6" LCD ekran dotykowy w komplecie panel digitizer wyświetlacz wymiana matrycy

  • Opinie
  • W magazynie
zł347.18

Tagi: mozaikowa rama acer, led matrix, 5 acer spin, matryca acer g, klawiatura acer travelmate, laptop acer, acer 2420, Logiczne, acer travelmate, led matrix panel.

Acer Travelmate Spin B1 B118-rn Tmb118-rn-c8jp 11.6" LCD ekran dotykowy w komplecie panel digitizer wyświetlacz wymiana matrycy

Uwaga : zdjęcie z fabryki w różnym czasie , partnerski numer ekranu może się różnić od zdjęcia , które umieściliśmy , ale nie martw się , obie комптибельны i dobrej jakości oferujemy dostawę upadku również , a jeśli potrzebujesz większej ilości, witamy, aby porozmawiać na temat najlepszej cenie

Jeśli masz jakieś pytania, proszę, skontaktuj się z nami poprzez wiadomość Mentalstudios.pl szybkiej odpowiedzi.

Zasady Płatności

* Płatność musi być dokonana w ciągu 5 dni roboczych po złożeniu zamówienia.W przeciwnym razie klient zostanie uznany za niewypłacalny oferentem.

Polityka Dostawy

* Współpracujemy z dużymi spedytorów: FedEx, EMS (przesyłki międzynarodowe/Mail, jeśli usługa EMS nie jest dostępny).

* Cały zakupiony towar będzie w pełni przetestowany i dostarczony w ciągu 2 dni ROBOCZYCH, jeśli płatność zostanie oczyszczona (Pon-Pt).

* Dla wszystkich przewozów międzynarodowych kupujący ponosi odpowiedzialność za wszelkie cła, opłaty, cła i opłaty importowe lub inne ukryte opłaty, opłaty nie są wliczone w koszty wysyłki lub cena towaru.

* Wszystkie przedmioty są pakowane pod dobrą ręką z najwyższą starannością, ale ubezpieczenie wysyłki zalecane z powodu kruchego charakteru produktów.Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek straty produktu, uszkodzenia lub inne nieprzewidywalne zniszczenia podczas transportu, za wyjątkiem przypadków ubezpieczenia dostawy.

Zasady zwrotu

* Wszystkie towary mogą być zwrócone w ciągu 7 dni po otrzymaniu przesyłki do zwrotu (przez PayPal), jeżeli przesyłka nie została otwarta.Kupujący ponosi odpowiedzialność za dwukierunkową koszt wysyłki.

* Wszystkie zwracane produkty muszą być w oryginalnym stanie, każdy używany towar nie podlega zwrotowi i wymianie.

* Dla wszystkich zwrotów wymagany jest numer autoryzacji zwrotu produktu (RMA).Bez numeru RMA zwrot nie będzie przyjęty.

* Zrealizujemy twój wniosek o zwrot w ciągu 48 godzin, a wyślemy ci RMA# i adres dostawy do zwrotu towarów.

* Akceptujemy wyłącznie oryginalne opakowanie.Proszę, upewnij się, że towar nie ma uszkodzeń sztucznych

OPINIE

Twoje zadowolenie to nasz cel, twoja opinia jest dla nas bardzo ważne.Jeśli jesteś zadowolony z naszych produktów

i obsługa, proszę, nie zapomnij zostawić pozytywne opinie ze wszystkimi jego 5 gwiazdkami.

Proszę nie wahaj się skontaktować z nami, jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące towaru, który wymieniono w naszym sklepie.

Prosimy o kontakt z nami poprzez wiadomość Mentalstudios.pl.Uważamy, że każdy problem może być rozwiązany otwartym i przyjaznym rozmową.

Nie możesz znaleźć towar z naszego sklepu?

Liczne produkty nie wymienione, aby uzyskać więcej informacji, możesz skontaktować się z nami w każdej chwili.

Proszę również dodać nasz sklep jako swojego "ulubionego sprzedawcy" i zapraszamy ponownie.

Dziękuję za odwiedziny na zakupy.

* dlaczego mój otrzymany wyświetlacz LCD wygląda поцарапанным ?to tylko ochronna folia,a nie wyświetlacz ciekłokrystaliczny .

Proszę zwrócić uwagę!Otrzymasz towar, nie raz zainstaluj, użyj swój pokładowy testowy ekran dotykowy, ekran LCD, funkcja działa poprawnie, a następnie wykonaj instalację.Zalecamy zwrócić się do fachowego warsztatu lub do doświadczonemu człowiekowi do zabudowy


  • łącznik : 30 pin
  • Numer Modelu: Acer Travelmate Spin B1 B118-rn Tmb118-rn-c8jp
  • Rozdzielczość : 1920*1080
  • Rozmiar: 11,6 cala
  • Kompatybilny Marka: Firma Acer
  • marka: EPSSCREEN
  • Typ Komponentu: Inne
  • Aplikacja: Laptop