Duży 3 m x 5 stóp kanadyjska flaga poliester Kanada liść klonu banner basen kryty flaga

  • Opinie
  • W magazynie
zł17.01 zł12.09

Tagi: liście klonów Toronto, maszt flagowy, Zauważyć, Kanada, flaga Katalonii, flaga Niemiec, urodziny banner, kanadyjska flaga, flaga Kanady, baner ściana flaga Wszechświat.

2652571802017729

Jest to zupełnie nowy 3 stopy X5 stóp (90 cm*150 cm)super jakości poliester-nylon materiał flagi lub banery.

On ma 2 strony, ale nie jest "dwustronne", jak w dwóch flagach, zszywane razem z powrotem do tyłu.

Druga strona jest zaworem lub lustrzanym odbiciem przodu, ze słowami, jeśli w ogóle, od tyłu.

Flaga jest stworzony do tego, aby dumnie latać na zewnątrz lub być używany w pomieszczeniu, aby powiesić na ścianie.

Ma dodatkowe szycie na całym skraju wytrzymałości.

*********************************************************************

Dostawa i rozładunek:

1. szczegóły zostaną wysłane w ciągu 1 dnia roboczego po zapłatę.

2. wysyłamy pakiet tylko na twój zarejestrowany adres paypal,Proszę, potwierdź się, że twój adres jest poprawny przed wypłatą.

3. szczegóły zostaną wysłane z Chin, czas dostawy zależy od przeznaczenia i innych czynników.Poniżej znajduje się szacowany czas jak nasze doświadczenie:

A) Stany Zjednoczone(Express-Mail z Chin, a następnie Poczta pierwszej klasy USPS): 12-24 dni roboczych.

B) wielka Brytania ,Kanada,Australia i większość krajów europejskich(Air mail przez hong Kong lub Chiny): 15-40 dni roboczych.

C) Inne kraje(Air mail przez hong Kong lub słup wieloryba): 18-55 dni roboczych.

4. Jeśli nie otrzymasz pacakge na czas, skontaktuj się z nami, zaoferujemy pomoc, aby rozwiązać ten problem.Dziękuję Ci za twoje wielkie zrozumienie.

*********************************************************************

Polityka Zwrotów I Opinie:

Nie ponosimy odpowiedzialności za cło lub podatek na import.

Zostawimy pozytywny komentarz po otrzymaniu płatności.Proszę, skontaktuj się z nami, jeśli nie jesteś zadowolony z towaru po jego otrzymaniu.

Możemy zaoferować zwrot pieniędzy, i żądanie zwrotu pieniędzy jest dostępny tylko zapytania w ciągu tygodnia po otrzymaniu przesyłki i zwrotu towarów w tym samym stanie, w jakim powstały.

Oferujemy 100% zwrotu pieniędzy, jeśli towar jest uszkodzony przed przyjazdem, wszystko, co musisz zrobić, to wysłać do nas wyraźne zdjęcia, aby pokazać, że jest zepsuty.Nieprawidłowa sytuacja powinna być zauważona w ciągu 7 dni od daty dostawy.

Na wszystkie e-maile odpowiemy w ciągu 1 dnia roboczego.Jeśli nie otrzymałeś odpowiedź, uprzejmie prosimy o ponowne Prześlij swój adres e-mail, a my odpowiemy jak najszybciej.

Wszystkie sprzedawane przez nas towary są opisane w miarę naszych możliwości, tak dokładnie i z najwyższą starannością z naszej strony.Jednak, aby uniknąć wszelkich potencjalnych uchybień, ja z szacunkiem proszę pomóc nam zrobić tę wzajemnie zadowalającą ofertę, dokładnie po zapoznaniu się opis towaru i zdjęcia, a także ustawiając wszystkie pytania przed rozpoczęciem licytacji.

Proszę zwrócić uwagę, że pojęcie wielkości i koloru zależy od odchyleń produkcyjnych i może nie być dokładne.Należy również pamiętać, że ustawienia monitora mogą różnić się od komputera do komputera i mogą zniekształcać rzeczywiste kolory.Proszę uważnie przeczytać niniejsze warunki przed dokonaniem zakład.

*********************************************************************

Kontakt:

Pozytywne opinie-to jest nasze życie.Proszę, zostaw pozytywny komentarz i 5 punktów DSR.przed wyjazdem neutralny lub negatywny komentarz, skontaktuj się z nami, aby uzyskać najlepsze rozwiązanie. (Nie można zaprzeczyć ocenę).Bo eBay rozważa neutralną opinię jako negatywną opinię w swej naturze.

Dbamy o naszych cenionych klientów.Dlatego, jeśli masz jakiekolwiek problemy, skontaktuj się z nami poprzez e-mail, a my dołożymy wszelkich starań, aby je rozwiązać.

Nasz czas pracy, jak pokazano poniżej (GMT+8): 9:00 -- 6:00 (od poniedziałku do piątku) to święto

Proszę, pozwól nam na co najmniej 24 godziny, aby odpowiedzieć na ciebie, gdy jesteś w biurze, dziękuję!

*********************************************************************

2652571802


  • marka: Candiway
  • Tkanina: Włóknina
  • Numer Modelu: NN00600004
  • Styl: Latający
  • Typ: WYDRUKOWANY
  • Flagi I Banery Materiał: Polyester
  • Materiał Na Maszt: NO
  • Korzystanie z: Dekoracja