Liniowa триммерная głowica Stihl Autocut C6-2 zastępuje kosiarkę Autocut C5-2

  • Opinie
  • W magazynie
zł23.29 zł18.41

Tagi: dysk кустореза, rozdział stihl, garbarnię обрезчик, greenwork 40v, wycinarka krzaków, nożyce do żywopłotu stihl, Elektryczna Kosiarka Do Trawy, citroen c5, podkaszarka do trawy, Trymer Do Włosów.

Cechy:

Prawdziwy opaska Stihl Autocut C6-2 z linii 2 mm, Jest nowy i nieużywany.Składnik nr 4006 710 2126.

Tytuł ten trymer Autocut C6-2 zastępuje nagłówek Autocut C5-2, który jest obecnie wyłączony.Ten kolektor nadaje się do wszystkich tych zastosowań, zgodnie z kolektorem C5-2.

Dane techniczne:

Materiał: Plastik

Rozmiar: średnica 120 mm (4,72"

Pasuje do: Stihl FSE60/ Stihl FSE71/ Stihl FSE81 /Stihl FS38 /Stihl FS40 (obecny model-2007, a nie poprzednia wersja-2000 lat temu) Stihl FS45 /Stihl FS46 /Stihl FS50

Uwagi:

1. z powodu różnych monitorów i efekt świetlny rzeczywisty kolor elementu może się nieznacznie różnić od koloru przedstawionego na zdjęciach.Dziękuję!

2. Proszę, pozwól niewielkie odchylenie pomiaru ze względu na pomiar ręczny.

Opakowanie:

1 X Głowica Триммерная

1. Wszystkie szczegóły są dwukrotnie sprawdzane i dobrze zapakowane przed wysyłką.Towary

zostanie wysłany w ciągu 3-7 dni roboczych, po tym, jak klienci płacą zamówienie.Bo mamy tysiące zamówień każdego dnia.Musimy układać przekazywanie jedno zamówienie jednym zamówieniem.Wysyłamy produkty do ciebie jak najszybciej.

2. Wysyłamy tylko do Potwierdzającą adres zamówienia.Adres zamówienia musi być zgodny z twoim adresem dostawy.

3. zazwyczaj dostawa przesyłki do miejsca przeznaczenia trwa około 20-60 dni roboczych(dla odległych obszarów może to zająć trochę czasu).Tymczasem,można wybrać DHL Express, aby skrócić czas dostawy, jeśli pilnie potrzebujemy zamówienie.

4. Jeśli nie otrzymasz zamówienie w ciągu 60 dni roboczych,proszę nie wahaj się skontaktować się z nami przed opuszczeniem negatywną opinię, dołożymy wszelkich starań, aby pomóc ci rozwiązać ten problem.

1. Jeśli nie jesteś zadowolony z towaru,gdy jego bezpłatne, prosimy zwrócić go w ciągu 10 dni w celu wymiany lub zwrotu pieniędzy.Proszę, skontaktuj się z nami, zanim go zwrócić.

2. wszystkie zwracane produkty muszą być w oryginalnym opakowaniu, musisz podać nam numer śledzenia przesyłki i konkretną przyczynę zwrotu.

3. Zwrócimy ci pełne pieniędzy,aż do odbioru towaru w jego oryginalnym stanie i opakowania ze wszystkich elementów i akcesoriów.

4. Jeśli towar jest uszkodzony podczas transportu lub nie może być stosowany w porządku,skontaktuj się z nami prawdziwe zdjęcia towarów, a my zwrócimy ci pieniądze.

Utrzymujemy wysokie standardy jakości i dążymy do 100% satysfakcji klienta!Twoje zadowolenie jest naszym priorytetem!

Jeśli masz zamówienie i jest w dobrym stanie,będziemy wdzięczni, jeśli zostawisz 5-gwiazdkowy pozytywny komentarz do transakcji.

W przeciwnym razie bylibyśmy wdzięczni,gdybyś skontaktował się z nami, zanim zostawić opinię od 1 gwiazdki do 3 gwiazdek, będziemy szczęśliwi, aby zapewnić zadowalające rozwiązanie.


  • Dowód: ce
  • Cechą: Inne
  • Typ Zasilania: Inne
  • marka: ВКТЕХ
  • Typ Cięcia: --