F1HWAW Homecinema 16:9 HDTV 4K Biały tkaniny akustyczny przezroczysty akustycznie dźwięk stała ramka ekran projekcyjny projektora

 • Opinie
 • W magazynie
zł1 794.43

Tagi: ekran alr, poprawka ekranu projektora, Ekran projektora 3d, ekran akustyczny, takie jak hologram, diy projektor LCD, Monitor 4 k, kino, ekran projektora alr, odbiornik koqit.

Co to jest akustycznie przejrzysty ekran projektora?

Akustycznie przejrzysty ekran projektora najlepiej nadaje się w przypadku, gdy głośniki należy umieścić za ekran projekcyjny i nie chcesz, aby fale dźwiękowe interakcje z ekranem, przesuwając rzut powierzchni i powodując zniekształcenia obrazu lub zmniejszając jakość dźwięku, hamuje fale dźwiękowe.Akustycznie transparentne ekrany działają poprzez wykorzystanie negatywnej przestrzeni na powierzchni, co pozwala na fale dźwiękowe przechodzą przez niego bez zakłóceń z powierzchni.

GŁÓWNE CECHY

- Nazwa Produktu: Ekran Stałe Ramy Homecinema

- Format: 16:9 HDTV

- Materiał ekranu:4K tkaniny akustyczny przezroczysty biały z wzmocnieniem 1.1

- Экструдированная rama ze stopu aluminium z czarnym aksamitnym otoczeniem tworzy granicę obrazu

- Sprężynowy system mocowania wyrównuje naprężenia na powierzchni tkaniny, zapewniając najlepszą jednorodność i minimalizując zniekształcenia obrazu.

- Łatwy montaż ramy

- Łatwy Montaż Na Ścianie

MATERIAŁ EKRANU

4K Biała tkane akustycznie przejrzysta tkanina może skutecznie uniknąć муарового efektu.Ponadto, małe otwory mogą ograniczyć wpływ na jakość obrazu do minimum, dlatego obraz staje się bardziej subtelny.Posiada on wyjątkową wierność kolorów.Biała tkanina ekranu ma charakterystykę катоптрики.Z cienkiej dzianiny umożliwia wyświetlanie obrazu w rozdzielczości 1080P.

Kąt Widzenia: 160° / Zysk:1.1

Wzierniki powierzchni, dostępne są z tego modelu: Jak wybrać materiał ekranu?Wybór odpowiedniego ekranu projekcyjnego zawiera wiele różnych czynników.Poniżej wymienione są niektóre rzeczy, które należy wziąć pod uwagę przy podejmowaniu decyzji o tym, jaki ekran idealny dla twojej konfiguracji. 1.Ile oświetlenie znajduje się w pokoju?Czy będzie to specjalna media-pokój, czy będzie tam światło podczas projekcji i/lub czy będzie oświetlenie pochodzić z zewnątrz podczas projekcji? 2.Jaki projektor będziesz korzystać z ekranem? 3.Jaki rozmiar ekranu rozważasz (przekątna)? 4.Jaka jest odległość rzutu, czyli odległość od projektora do ekranu? 5.Jaka jest odległość od publiczności do ekranu? 6.Jakie treści będą wyświetlane na ekranie przez większość czasu: filmy, telewizja, sport, itp. 7.czy istnieją jakieś inne sytuacje szczególne (np. głośniki za ekranem, 3D, wyświetlanie, itp.) większość czasu biały materiał będzie idealnie pasować do pokoju i teatralnej systemu.Projektory teraz dostarczają wysokie люмены i niesamowite poziomy kontrastu.Renomowane проекторные firmy mierzą swoje projektory na biały ekran prosto z fabryki.

DANE TECHNICZNE

SZCZEGÓŁY PRODUKTU

WYMIARY EKRANU I WSKAZÓWKI DOTYCZĄCE WYBORU EKRANU

Wybór wielkości przekątnej ekranu może się różnić w zależności od indywidualnych preferencji, jednak dla uzyskania wizualnego wrażenia, wybierz rozmiar przekątnej ekranu, która jest mniejsza lub równa pomiaru odległości od miejsca w pierwszym rzędzie do rzutu powierzchni.

PAKIET

PROCES

Certyfikaty

O WYSYŁCE

1. proszę napisać imię i nazwisko!Szczególnie dla rosjan i na Łotwie.

2. proszę, upewnij się, że twój adres dostawy, kod pocztowy, numer telefonu jest w 100% prawdziwe.

3. Każdy szczegół ma prawdziwy pakiet box, my postaramy się jak najlepiej, aby spakować dobrze aby превант uszkodzenie podczas transportu.

4. zwykle ogłaszamy najtańszą cenę na fakturze, aby pomóc zmniejszyć podatek, ale kupujący powinien wziąć na siebie odpowiedzialność za podatek VAT lub cło, pobieranej swoim krajem.

5. Jeśli masz jakieś specjalne wymagania dotyczące kosztów użytkownika faktury lub niestandardowych wymagań państwa kraju, prosimy zostawić nam wiadomość o zamówieniu.

6. ponieważ jest to bezpłatna wysyłka, wybieramy sposób dostawy zgodnie z ostrej sytuacją.Proszę potwierdzić przed zakupem z wdzięcznością.

SERWIS POGWARANCYJNY

1. Jeśli towar jest uszkodzony, kiedy to pojawia się w twój okręg, masz 7 dni od daty otrzymania, aby wymienić go na nowy lub uzyskanie odszkodowania, ale my po prostu zapłacimy jednokierunkową dostawę towarów z Chin do kraju.Także, proszę, poproś ważny dowód problemy z jakością.

2. Jeśli naprawdę nie lubisz produkt, jak tylko się pojawi, możesz wysłać go z powrotem do nas z pełnym oryginalnym opakowaniem, a my po prostu zwrócimy ci koszt towaru(uwaga:nie w tym fracht).Masz 3 dni od daty otrzymania, aby go przywrócić.

3.Gwarancja nie jest dostępna po części uszkodzone w wyniku niewłaściwego użytkowania.

4. proszę dokładnie sprawdzić paczkę, kiedy ją otrzymasz, jeśli okaże się, że przesyłka jest uszkodzona lub urządzenie jest uszkodzone, proszę, trzymajmy się podpisać paczkę i natychmiast skontaktuj się z nami.

TEMAT SPRZĘŻENIA ZWROTNEGO

Jeśli masz jakieś pytania, proszę, skontaktuj się z nami w góry, my postaramy się zrobić wszystko, co możliwe, aby pomóc ci rozwiązać je po raz pierwszy.

Ponadto, jeśli jesteś zadowolony z produktu, po tym, jak dostać się i sprawdź to, proszę dać nam 5-gwiazdkowego informacje zwrotne, które pomogą innym ludziom dowiedzieć się produkt więcej.

Doceniam twoje dobre opinie i pomoc.

Pytania i odpowiedzi

1. gdy wysyłka produktu po złożeniu zamówienia?

Wysyłamy go w ciągu 3-5 dni po otrzymaniu zapłaty.

2. kiedy informacje o śledzeniu jest aktualizowany ?

Wyślemy ci numer przesyłki po wysłaniu paczki, i informacje o śledzeniu zawsze jest aktualizowana w ciągu 3 dni

3. Jeśli anuluję zamówienie, kiedy mogę uzyskać zwrot ?

Pieniądze, które zapłacił, utrzymuje Mentalstudios.pl, otrzymasz pełny zwrot pieniędzy od Mentalstudios.pl w ciągu 3-15 dni po udanej anulowania zamówienia.

4. Czy można skonfigurować dla mnie?

Tak, możemy dostosować dla ciebie, zgodnie z żądaniem.Jeśli masz jakieś specjalne wymagania, prosimy zostawić nam wiadomość.Postaramy się zrobić wszystko, aby byli państwo zadowoleni z naszych umiejętności.


 • Materiał Ramy: Aluminium
 • Zobacz: 1.1
 • Kolor materiału ekranu: Biały z przodu białe z tyłu
 • Zielony kolor i konserwacja: UV-odporny, antystatyczny, zmywalny, wodoodporny, ognioodporny
 • Typ Ekranu: stelaż ekran
 • Ramka: Czarny aksamit
 • Nazwa produktu: Homecinema 16
 • Kąt Widzenia: 160 stopni
 • marka: VISUALAPEX
 • Gwarancją: 3 lata
 • Numer Modelu: F1HWAW
 • Rozmiar Klatki: 55-100mm
 • Polecam projektor: 2D HD projektor, aktywne 3D, projektor HD, 4K Ultra HD, projektor
 • Materiał ekranu: 4K сплетенная akustyczna przezroczysta biel
 • Przenośny: TAK
 • Format: 16