12V Fogger parownik kwasu szczawiowego leczenie pszczół kleszczy Варроа STANY zjednoczone

  • Opinie
  • W magazynie
zł170.43 zł92.02

Tagi: оксаль, potężny parownik akcesoria, roy, elektryczny parownik kwasu szczawiowego, kleszcz варроа, pszczoła Варроа, pszczelarz, Szczeniąt psów kot, pszczeli wystrój, paski kleszcza Варроа nz.

Opis:

Parownik plastra kwasu szczawiowego służy do odparowywania kwasu szczawiowego w uli jako sprawdzoną metodę niszczenia jak Варроа, jak i Трахеальных roztoczy.Łatwo, Prosto I Skutecznie!

Szybkie i skuteczne metody optymalizacji środowiska ula, szczególnie skuteczny w okresie nieobecności lęgów i w miesiącach zimowych.

Parownik jest dla długiej żywotności.Zaklej ula,aby zapisać go w parach, zazwyczaj z pomocą пенопластовой korki na wejściu

Przeznaczony jest do stosowania w drewnianych uli, szybko się nagrzewa, jest trwały, skuteczny i praktyczny.

Świetny Пчеловодческий Narzędzie Pszczelarstwa Ula Parownik Parownik Przetwarzania.

Specyfikacja:

Materiał: Stal

Napięcie robocze: 12 v 150 W

Rozmiar: 50x12x4cm / 19.69x4.72x1.57inch

Pakiet Zawiera:

1 Szt Pszczeli Grzałka Parownika

Uwaga:

Łatwy w użyciu:

Dodaj odpowiednią ilość kwasu szczawiowego (jak podano na opakowaniu) do filiżanki parownika .Podłącz do akumulatora samochodowego 12 v i wklej filiżankę parownika w centrum ula przez wejście.Zaklej wejście z powrotem.Zostaw do czasu, aż cała kwas szczawiowy kwas nie wyparuje (kilka minut), a następnie usuń.Zostaw zamknięte jeszcze przez kilka minut, a następnie zdjąć korek pianki z wejścia.


  • Numer Modelu: 2SS202041
  • Pochodzenie: CN(pochodzenie)