100 sztuk jedwabna haft / Suzhou maszyny do haftowania wątek / ogólny kolor Jedwabna nić / małe paluszki ręcznego haftu haftować

 • Opinie
 • W magazynie
zł77.94 zł74.04

Tagi: haft nici, nici do haftu ancor, bawełna szydełka nici, szycie wątku, hilo de, ręczne hafty, szycie z gwintem, haft jedwabną nicią, maszyny do haftowania wątku, afrykańska haftu krzyżykiem.

100 sztuk nici / haft спиреей / jedwabna haft / haft krzyżem maszyny do haftowania nici / nici maszyny do haftowania

100 sztuk nici / haft спиреей / jedwabna haft / haft krzyżem maszyny do haftowania nici / nici maszyny do haftowania

wyślę ci 100 sztuk nici ,100 różnych kolorach ,

długość: 20-25 m / jedna rzecz

NOTATKA :

Pracownicy pomogą państwu wybrać kolor, to bardzo trudne zadanie !tak, że nie możemy zagwarantować stuprocentową poprawność !Jak wszyscy wiemy, praca robotników jest bardzo ciężka, może być,błąd operatora, przepraszam !jeśli wystąpi błąd ,będziemy publikowane w następnej kolejności i damy ci prezent !bo wysyłka jest drogie !i damy ci ten sam дискаут,jeśli się nie zgadzasz,proszę,nie wybieraj zamówienie, dziękuję .

długość: 20-25 m / jedna rzecz

Wysyłka:

1. Kiedy złożyć zamówienie, Proszę wybrać sposób dostawy i zapłać za zamówienie, w tym koszt dostawy.Wyślemy szczegóły wśród 3 dni jak tylko twoja płatność zostanie zakończone.

2. Nie gwarantujemy termin dostawy na wszystkie międzynarodowe dostawy ze względu na różnice w czasie odprawy celnej w poszczególnych krajach, które mogą mieć wpływ na to, jak szybko produkt zostanie sprawdzony.

3. Proszę zwrócić uwagę, że kupujący jest odpowiedzialny za wszelkie dodatkowe opłaty celne, opłaty maklerskie, opłaty i podatki na import danego kraju.Te dodatkowe opłaty mogą być pobierane w momencie dostawy.Nie będziemy zwracać koszt wysyłki za odstąpienie od dostawy.Koszt dostawy nie obejmuje żadnych podatków w imporcie, a kupujący jest odpowiedzialny za opłaty celne.

ZWROT:

1. dokładamy wszelkich starań, aby obsługiwać naszych klientów najlepiej jak to możliwe.

2. My zwrócimy ci pieniądze, jeśli możesz zwrócić towar w ciągu 15 dni od otrzymania towaru bez podania przyczyny.Tym nie mniej, kupujący powinien zadbać o to, aby zwracane produkty były w oryginalnym stanie.Jeżeli towary uszkodzone lub utracone w przypadku zwrotu, kupujący ponosi odpowiedzialność za takie szkody lub straty, i nie damy klientowi pełny zwrot pieniędzy.Kupujący powinien spróbować złożyć reklamację logistycznego przedsiębiorstwa do zwrotu kosztów uszkodzeń lub szkód.

3. kupujący będzie odpowiedzialny za koszty wysyłki, aby odzyskać towar.

Gwarancja I Serwis:

1. Oferujemy 1-miesięczną bezpłatną wymianę.Kupujący może żądać wymiany w ciągu 15 dni od momentu otrzymania przez klienta towaru.Kupujący powinien zwrócić towar w oryginalnych warunkach do nas i powinien ponieść koszty dostarczenia zwrotu.

2. Zapewniamy także 12-miesięczna bezpłatna konserwacja.Kupujący powinien zwrócić towar w oryginalnych warunkach do nas i powinien ponieść koszty dostarczenia zwrotu.

Jeśli jakakolwiek część powinna być wymieniona, kupujący musi również pokryć koszty części zamiennych.

3. przed odesłaniem towaru Proszę potwierdzić adres zwrotny i metody logistyki z nami.Po tym jak podasz szczegóły firmy logistycznej, prześlij nam numer śledzenia.Jak tylko otrzymamy produkty, my dokonamy naprawy lub wymieniamy je na inne w jak najkrótszym czasie.

Opinie:

1. Twoje zadowolenie i pozytywne opinie są dla nas bardzo ważne.Proszę, zostaw pozytywny komentarz i postaw nam ocenę 5 gwiazdek, jeśli jesteś zadowolony z naszych towarów i usług.

2. Jeśli masz jakieś problemy z naszymi produktami lub usługami, proszę nie wahaj się skontaktować się z nami przed opuszczeniem negatywną opinię.Dołożymy wszelkich starań, aby rozwiązać wszelkie problemy i dostarczać państwu najlepsze kliencką obsługę.


 • Skorzystaj z: Haft
 • szablon: Pomalowany
 • Materiał: Jedwab / Bawełna
 • Liczba Przędzy: 5
 • Waga (g/balon): 0.068
 • Technika: Akryl
 • Numer Modelu: 001
 • Cechą: Wodoodporny
 • Rodzaj Przędzy: Wątek