Oryginalna ładowarka tylko dla Speedual Grace Zero 8 9 10 8X 10X 11X DDM Mini Plus skuter elektryczny 36V 48V 52V 60V 72V części zamienne

  • Opinie
  • W magazynie
zł175.54 zł150.97

Tagi: bateria dorado 48V, 10-calowa opona, światła honghao s12, części zamienne citycoco, zero 8x, e-scooter, 42V 4a, 10x zero, 52В, дуалтрон ultra.

Główne punkty przed zakupem

* Wyślemy model ładowarki na podstawie adresu, na przykład, jeśli twój adres pokazuje, że z Unii europejskiej, wyślemy ładowarka, wyposażone wtyczką europejską normą domyślnie, jeśli chcesz więcej to standardowa ładowarka, prosimy o kontakt z nami w góry. * Jeśli nie mogę upewnić się, który model jest odpowiedni dla danego kraju i nie zostawiasz mi wiadomości o tym, co dokładnie chcesz, wyślemy wtyczkę w standardzie europejskim. * To oryginalne ładowarki do naszych skuterów, odpowiednie dla Grace 8/9/10, Speedual/Mini/Plus i Zero 8/9/10/8X/10X/11X i innych odpowiednich skuterów, produkowane w naszej manufakturze, jeśli twój skuter nie został wykonany w naszej manufakturze, proszę, nie kupuj ich, nie jestem pewien, że są one zgodne. * Cena nie zawiera celnych i podatków.Istnieje pewien stosunek, że towar zostanie sprawdzony przez urząd celny, jeżeli twoja przesyłka jest sprawdzona, trzeba zapłacić odprawę samodzielnie.Nie wiem określonego standardu taryfy celnej.Trzeba zapytać o urzędzie celnym w twoim kraju.


  • Typ: Ładowarka
  • Numer Modelu: speedual/grace