2szt NROLR0136QSZZ dla sharp AR5516 5518 5520 5618 5620 5623 Dolny wałek nagrzewnicy

  • Opinie
  • W magazynie
zł195.01 zł175.50

Tagi: świąteczne prezenty szkolenia psów, rodzina wybiera dziecko mieszkania, diy sprzęt uszczelniacz silikonowy, świąteczne prezenty fitness piłki, dwurzędowy zamówienie na zamówienie płaszcz, łóżeczko dziecięce zabawy grzechotki telefony komórkowe, świąteczne prezenty narzędzia do przycinania, czapka z daszkiem w stylu dzieci, zmiana koloru materiału mieszkania.

2 szt. NROLR0136QSZZ dla sharp AR5516 5518 5520 5618 5620 5623 Dolny Nagrzewnicę rolka dociskowa

Charakter produktów szczegół: 2pcs dla niskiego filmowego ciśnienia фьюзера OEM #: NROLR0136QSZZ używanego wewnątrz

dla sharp AR5516 5518 5520 5618 5620 5623 1szt każdy element Stan: klasa a opakowanie: neutralne opakowanie

Gorąca wyprzedaż

Nasze usługi to 100% gwarancja jakości i długi cykl życia gwarancją jakości: klasa a++ sprawdź go jeden po drugim, aby upewnić się, że jakość przed dostawą najbardziej konkurencyjne ceny

Poziom produkcji będzie w następujący sposób : a.oryginalna i nowa,oryginalna jakość ,ale i kosztowne.

b.importowane części, jakość równa początkowej jednego,ale niska cena.

c.regenerowane części ,żywotność są niższe niż oryginalne i nowe, ponad 95% wykonane z oryginalnego drukarki/kopiarki, cena jest znacznie niższa, niż oryginalne nowe.

d.kompatybilny części ,życiowe okresie poniżej,ale cena jest najniższa.Rodzaj wysyłki: pocztą Chin, naglący, drogą morską, samolot i tak dalej silna zdolność dostawy dobry serwis po sprzedaży

Pakowanie I Wysyłka

Szczegóły opakowania : OEM lub Netural opakowanie, opiera się na różnych produktach z różnych opakowań.Szczegóły będą pakowane na długo do wysyłki, zazwyczaj możemy pokryć część plastikową pianką , lub zostanie on umieszczony w sztywny karton, aby zrobić to bezpiecznie.Wysyłka: sposób Wysyłki różne zgodnie z życzeniem klienta, słup wieloryba, ekspresowym , drogą morską, lotniczą i tak dalej.

Pytania i odpowiedzi Q1: dlaczego wybrać części drukarki i części kopiarki od sklepu HiSunny PRINTER&COPIER&PLOTTER&SCANER?

a.mamy inżynierów, którzy pracowali w częściach druku i części kopiarki przemysłowych nad 10 rok.

b.mamy wspaniały zespół sprzedaży z zawodem, pasją, cierpliwością.

c.mamy obfitą dostawę towarów i doskonały serwis po sprzedaży.Q2: jak długo trwa twój termin dostawy?

A: w ogóle to 1-3 dni roboczych jeśli towar jest w magazynie.czy to 3-5 dni roboczych jeśli towar nie ma w magazynie, to według liczby.Q3:jeśli nie jesteś zadowolony z naszych założeń lub obsługą?A: prosimy o kontakt pierwszy raz, będziemy godzić się do twoich wymagań.

Q4:jeśli jesteś zadowolony z naszych założeń lub obsługą?A: Proszę, nie wahaj się dać nam swoją opinię z pięcioma gwiazdami.

Witamy, aby skontaktować się z nami aby uzyskać więcej informacji i wniosku.Dołożymy wszelkich starań, aby zaspokoić ciebie!


  • Cechą: Klasa A
  • nazwa produktu: Dolny Wałek Nagrzewnicy
  • Oem: NROLR0136QSZZ
  • Typ: Film Nagrzewnicy
  • marka: M BIUROWE SZCZEGÓŁY