Unisex Zimowe Termiczne Rękawice Narciarskie, Rękawice Snowboard Pełna Palec Sport Na Świeżym Powietrzu, Jazda Na Rowerze Rower Narty Kemping, Turystyka Piesza Motocykl

  • Opinie
  • W magazynie
zł53.68 zł34.37

Tagi: pole tekstowe jest śmieszne, tdt tv starożytny, opona 21 obręcz 29, studio łącznikowy, lupa Leko, ht na włosach, babeczki tesco, sweter eliksir, miernik tds c100.

Cechy: 1. premiowe materiałów: rękawice posiadają miękkie флисовый materiał z włókien akrylowych, i ich стекающиеся powierzchni mogą trzymać twoje ręce w cieple.

2. odporny na wiatr i ciepłe: rękawice odporny na wiatr, odporne na ścieranie i trwałe, w ten sposób utrzymując cię w cieple.

3. antypoślizgowe i wygodne: dłoni rękawic mają противоскользящую konstrukcję cząstek i zapięcie na haczyk i pętlę, aby zapobiec cofaniu się zimnego wiatru.

4. doskonale nadaje się do uprawiania sportów na świeżym powietrzu: rękawice mają podwójne plisowane elastyczne nadgarstki, co sprawia, że rękawice nadają się do skóry, aby zapobiec brud, śmieci, śnieg i zimny wiatr podczas uprawiania sportu na świeżym powietrzu.

5. szerokie zastosowanie: nadaje się do jazdy na rowerze, biegania, jazdy, pieszej turystyki, jazdy itp.

Dane techniczne:

Materiał: włókna akrylowe, wygodny aksamit

Rozmiar: około 30*11*6 cm/11.81*4.33*2.36 w

Waga: około 150 g, wolny rozmiar

list przewozowy:

1 para rękawic


  • Pochodzenie: CN(pochodzenie)
  • Numer Modelu: Inne
  • Materiał: Inne