Stal nierdzewna bez paznokci łazienka, kuchnia papier z roli wspornik podkładki ręcznik akcesoria stojaki uchwyty do montażu na Ścianie uchwyt do papieru toaletowego

  • Opinie
  • W magazynie
zł59.76 zł30.47

Tagi: uchwyt do papieru toaletowego koper, lniany uchwyt papieru toaletowego, uchwyt włókienniczych papieru toaletowego, uchwyt do toalety папира, art uchwyt papieru toaletowego, zapasowy uchwyt do papieru toaletowego, uchwyt do papieru toaletowego statuetki, uchwyt do papieru toaletowego pies, mama uchwyt papieru toaletowego, gumowy uchwyt do papieru toaletowego.

Nazwa produktu: uchwyt na tkaniny ze stali nierdzewnej 304

Dane techniczne: 1. Materiał: stal nierdzewna 304 2. Srebrny typ powierzchnia pokrycia: do szlifowania czarny rodzaj płytki dywanowe: политура pieczenia 3. Typ: srebrny styl bez paznokci, czarny styl bez paznokci, srebrny przebodzony styl, czarny przebodzony styl 4. Sposób instalacji: Montaż bez użycia gwoździ 5. użyteczna powierzchnia ściany: gładki marmur, gładkie płytki ceramiczne, gładki metal, gładkie szkło 6. nie stosuje się do ścian: malowane ściany, gipsowe ściany, tynki cementowe, ściany, ściany обойные

Cechy: 1. Materiał: uchwyt na papier toaletowy wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej 304, wytrzymała, odporna na korozję i bardzo łatwe do czyszczenia. 2. samoprzylepny: na tylnej stronie uchwytu papieru toaletowego jest samoprzylepna taśma, która ma silną przyczepność i odporność na wodę. 3. Silna zastosowania: prosty i szlachetny design nadaje się do toalety, łazienki, kuchni.Cylindryczny trzpień ułatwia wyciąganie ręczników papierowych. 4. Łatwy w instalacji: nie ma potrzeby walczyć uchwyt papieru toaletowego, brak profesjonalnych narzędzi, nie ma gwoździ, nie perforacji i bez uszkodzenia ściany.Można wstawić go tam, gdzie chcesz. 5. Wygląd nowoczesny i prosty, a konstrukcja z otwartą rączką w stylu europejskim, pozwala łatwo wymienić rolkę papieru.

Kroki instalacji: 1. Wybierz gładką i równą powierzchnię. 2. Wyczyścić alkoholem lub wodą. 3. zdjąć papier ochronny z uchwytu i przesunąć, a następnie podgrzać samoprzylepne taśmy suszarka do włosów. 4. dociśnij kleju arkusz do gładkiego powierzchni 30 sekund.

Pakiet zawiera:

1 x uchwyt papieru toaletowego

Uwaga:

Ze względu na pomiar ręczny, proszę, pozwól błąd 1-2 mm.

Ze względu na różnice między różnymi monitorami są różnice kolorów, proszę odnieść się do rzeczywistego produktu.


  • Cecha 2: Łazienka, kuchnia uchwyt rolki papieru
  • Numer Modelu: uchwyty do papieru
  • Cecha 1: Ścienny Uchwyt Na Papier Toaletowy
  • Typ: uchwyty do papieru
  • Materiał: stal nierdzewna
  • Pochodzenie: CN(pochodzenie)
  • Cecha 3: Akcesoria Ręczniki Tkaniny Szafy