50szt 1/2/3 ml Bursztynowego szkła oka kroplówki kropla aromaterapia odczynnik płynny pipeta butelka wielokrotnego użytku Boston butelki buteleczki

  • Opinie
  • W magazynie
zł52.97 zł48.72

Tagi: spray widok, kroplówki szklana kroplówki, pipeta, butelki z kroplomierzem z kolorowego szkła, butelka z bursztynowego szkła, 150 ml słoik, plastikowa butelka, czarna butelka próbki, mała szklana butelka, 2 ml pipety.

Bursztynowe i szklane butelki zapewniają bardzo profesjonalny monitor i idealnie nadają się do przechowywania materiałów

które są wrażliwe na degradację od światła.

Służy do przechowywania olejków eterycznych, idealnie nadaje się do przechowywania substancji chemicznych i laboratoryjnych, chemicznych, kosmetyków i perfum.

wody kolońskie dla podróży i jako dozownik do przedmiotów apteczki.

Bursztynowe i szklane przezroczyste fiolki ze szkła hodowlanym

Łatwy w użyciu i czyszczeniu.

Kolor obudowy butelki:Amber

Kolor Pokrywy:Biały / Czarny

Pojemność: 1 ml/2 ml/3 ml

Opakowania, w tym:

50szt puste szklane butelki z kroplomierzem

Uwaga:

Światło fotografowanie i różne wyświetlacze mogą spowodować, że kolor elementu na zdjęciu trochę różni się od rzeczywistego.Dopuszczalny błąd pomiaru wynosi +/- 1-3 cm

E-mail :[email protected]

Dni robocze: od niedzieli do piątku

Oferujemy pełny etat 7/24,proszę,nie wahaj się ze mną skontaktować, jeśli masz jakieś problemy z moim produktem.

1. DOSTAWA NA CAŁYM ŚWIECIE. (Za wyjątkiem niektórych krajów i APO/FPO)

2. zamówienia są realizowane niezwłocznie po potwierdzeniu płatności.

3. Wysyłamy tylko do potwierdzającym częściach zamówienia.Adres zamówienia musi być zgodny z adresem dostawy

4. usługa tranzytu czasu świadczona przez przewoźnika i wyklucza weekendy i święta.Czas tranzytu może się różnić, szczególnie w sezonie.

5. Jeśli nie otrzymałeś swój ładunek w ciągu 60 dni od daty PŁATNOŚCI, prosimy o kontakt z nami.Namierzymy, wysyłanie i skontaktujemy się z tobą jak najszybciej z odpowiedzią.Nasz cel-zadowolenie klienta!

6. z powodu stanu zapasów i różnicy czasu wybieramy dostawę towarów z naszego pierwszego dostępnego magazynu dla szybkiej dostawy.

1.Jeśli towar jest uszkodzony lub masz jakiekolwiek inne pytania, prosimy o kontakt z nami w ciągu 7 dni,i nie otwieraj spór bez związku,uważamy, że dobra komunikacja osiągnie dobry wynik, twoje zadowolenie jest dla nas bardzo ważne. 2.Jeśli nie jesteś zadowolony,kiedy otrzymasz swój towar, należy go zwrócić w ciągu 14 dni w celu wymiany lub zwrotu pieniędzy.I, proszę, skontaktuj się z nami, zanim zwrotu towaru. 3.Jeśli nie możesz dostać paczkę w ciągu 60 dni (Brazylia 90 dni),a my zwrócimy ci pieniądze

1. Oferujemy pełny etat 7/24,proszę,nie wahaj się ze mną skontaktować, jeśli masz jakieś problemy z moim produktem.

2. proszę, skontaktuj się z nami w ciągu 30-50 dni od daty wysyłki, jeśli nie otrzymasz nasz towar.W przeciwnym razie będziemy uważać,że towar został odebrany.

3. proszę, daj nam szansę, aby rozwiązać problem, zanim dasz nam neutralną lub negatywną opinię!

4. Jeśli jesteś zadowolony z produktu i z naszych usług,proszę zostawić nam 5 gwiazdek sprzężenia zwrotnego.Jeśli to możliwe,proszę zostawić kilka zdjęć produktu, to będzie bardzo przydatne dla innych kupujących.


  • Pochodzenie: CN(pochodzenie)