Lenovo N23 Yoga Chromebook Flex 11 Chromebook Audio Power Button Board 3005-02874 5P68C07640 ZA270025US

  • Opinie
  • W magazynie
zł75.02

Tagi: 13 calowy obudowa laptopa, laptop lenovo yoga 2 pro, acer chromebook, бамперная tuleja, transmisja TV, przycisk włączania ideapad, chromebook lenovo, etui lenovo yoga 11, torba lenovo yoga pro, laptopa chromebook.

Wszystkie produkty są testowane i działają świetnie

Zdjęcie Produktu

Procedury testowania funkcji płyty głównej:

1. sprawdź wygląd, na przykład, terpentyna, kurz, Cynowy lutowanie lub inne brudne etykiety na pokładzie.

2. Sprawdź, brakuje czy e-izolacji klejonego papieru.

3. Sprawdź, brakuje czy kształtek, rdzy, pleśni, radiator podwozia.

4. Sprawdź wewnętrzny i zewnętrzny złącze wyświetlacza LCD , dwie pamięci, DVD-sterownik, połączenie sieciowe, Głos, mysz, klawiatura, zegarek, USB, SD-złącze PC, 3,3 w COMS akumulator, bateria czy ładowanie i rozładowywanie, pełna ruch 3D, uruchom ponownie system nie mniej niż dwa razy.

Pakiet:

Być dostarczana w list, противостатические worki, owinięty workiem moczowego, w pudełku;

WYSYŁKA

1.EMS,UPS,Fedex,DHL : ograniczenia dostawy na stronie internetowej, opublikowany na czas, ma pierwszeństwo.

2.Wysyłka poczta : czas transportu jest długie,jeśli potrzebujesz towar pilnie ,proszę, nie wybieraj to.Ponadto ,te skrzynki dostawy mogą nie być monitorowane i mogą prowadzić do opóźnienia lub utratę przesyłki.

3.Jeśli jesteś z Rosji,Proszę, wybierz EMS i China Post Air Mail.Because inny Express, prawdopodobnie zostanie zwrócona na odprawę.Klucz w tym , że musisz mi powiedzieć swoje imię i nazwisko,dokładny adres, Dziękuję .

4.Jeśli jesteś z Brazylii,proszę dać mi znać, CPF lub CNPJ,bez niego towar zostanie zwrócony przez urząd celny.

5.proszę sprawdzić jakość i stan towaru, zwłaszcza LCD led szklany ekran, zanim zrobić podpis na rachunku dróg oddechowych.Jeśli towar jest uszkodzony podczas transportu, prosimy o poinformowanie o tym lokalnego kurierowi w celu uzyskania odszkodowania.

6.Uwaga: podana cena wysyłki obejmuje dopłaty paliwowe.Cła importowe, podatki i inne opłaty celne nie są wliczone w cenę.Kupujący ponosi pełną odpowiedzialność za wszelkie poniesione dodatkowe koszty (jeśli występują).

GWARANCJĄ

1.Oferujemy gwarancję 30 dni dla naszych produktów .Po otrzymaniu towaru, proszę sprawdzić od razu, jeśli masz problemy, skontaktuj się z nami i wróć do nas w ciągu 14 dni na swój koszt, po 14 dniach nie oferujemy pełny zwrot pieniędzy .

2.jesteśmy odpowiedzialni za udostępnianie i prześlemy ci drugą przesyłkę lotniczą lub DHL.ale możemy wysłać drugą po tym, jak otrzymamy tę, którą wysyłacie z powrotem .

3. Jeśli potrzebujesz wysłać paczkę z powrotem i prosić o zwrot pieniędzy (towar działa, ale chcesz wysłać z powrotem), możemy po prostu oddać ładunek, nie zwrócimy koszt wysyłki, proszę, zrozumcie !

OPINIE

1.Twoje zadowolenie jest naszym celem.Jeśli jesteś zadowolony z naszych produktów i usług, mamy szczerą nadzieję , że możesz zostawić nam pozytywną opinię ze wszystkimi jego 5 gwiazdkami ,co jest bardzo ważne dla rozwoju naszej małej firmy, z góry dziękuję !

2. Jeśli nie jesteś zadowolony, skontaktuj się z nami przez Ali - post przed wyjazdem neutralny lub negatywny komentarz, uważamy, że każdy problem może być rozwiązany otwartym i przyjaznym rozmową.

3. towary mogą być zwrócone do wymiany w ciągu 7-14 dni.

4.uszkodzone części muszą być zgłaszane w ciągu 7 dni po otrzymaniu szczegółów.

5.wadliwy towar powinien być zwrócony w ciągu 7-14 dni od daty otrzymania zamówienia.

6.Do nie przyjmuj zwrotu zamówienia Panno, i żadne zwroty nie są akceptowane.

7.zwracane towary muszą być w tym samym stanie, co i odebrane.

8.Koszt wysyłki/obsługi/ubezpieczenia nie podlega zwrotowi.

Proszę wypełnić formularz RMA dla wszystkich zwracanych towarów.

POWIADOMIENIE

1. akceptujemy również płatności paypal .jeśli potrzebujesz , skontaktuj się z nami, a powiem ci nasze konto paypal , lub możesz go zobaczyć na stronie głównej sklepu .

2. Kiedy płacisz za niego, upewnij się, że dali nam odpowiednie dane, takie jak imię i nazwisko odbiorcy, adres, kod pocztowy, nazwę miasta, numer telefonu , dzięki!

3. nasze godziny pracy-9:00 -20:00, od poniedziałku do piątku,czas pekin , odpowiem w ciągu 24 godzin ( z wyjątkiem weekendów i wakacji ) , proszę cierpliwie czekać, dziękuję bardzo !

4. Zanim wyślemy , doświadczymy go ponownie, aby zapewnić, że nasz klient otrzyma pracując doskonałe jedno


  • Numer Modelu: N23 Flex 11
  • Pakiet: TAK
  • Status Produktów: Magazyn
  • Typ: Kabel Do Transmisji Dada
  • marka: ASDFGHJK