Tooarts mleko skarbonka krowa moneta Bank zwierzę skarbonka żelazna skarbonka dekoracji pokoju przyjaciele i rodzina prezent

  • Opinie
  • W magazynie
zł100.92 zł60.54

Tagi: skarbonka pieniędzy krowa, bankowy skarbonka, żelazna rzeźba, skrzynia pieniędzy, plac samochodowy skarbonka, sejf w pudełku, iron dzban, bankowe pieniądze, monety świnia, nie skarbonka.

Opis:

To ładna twórcza kute żelazne krowa mleczna-skarbonka, delikatne części której uroczo naiwny.Wykonane z materiałów żelaznych, wykonana jest ręcznie za pomocą kilku procesów i trwałe.Ręcznie malowane powierzchnie gładkie antykorozyjne пекарной farbą.Ciało krowy, używając netto wiklinowy kształt, co pozwala w intuicyjny poczuć radość z gromadzenia dóbr w portfelu.Śliczne ozdoby w kształcie zwierząt w połączeniu z ciepłym wewnętrzną przestrzenią przyniesie ci wspaniałe doświadczenie.Wspaniały prezent dla siebie i rodziny, z Prawdą wielu niewiele robi Milk.

Cechy:

Animal coin bank: to ładna twórcza kute żelazne krowa mleczna-skarbonka, delikatne części z uroczo naiwny.

Wykwintne rzemiosło: za pomocą żelazne materiały, wykonany jest ręcznie za pomocą kilku procesów i ręcznie plamy na powierzchni gładkiej antykorozyjne пекарной farbą.

Praktyczna funkcja: ciało krowy, używając netto wiklinowy kształt, co pozwala w intuicyjny poczuć radość z gromadzenia dóbr w portfelu.

Piękne ozdoby: słodkie dekoracje w kształcie zwierząt w połączeniu z ciepłym wewnętrzną przestrzenią przyniesie ci wspaniałe doświadczenie.

Wspaniały prezent: piękny prezent dla przyjaciół i rodziny, z Prawdą wielu niewiele robi Milk.

Dane techniczne:

Materiał: Żelazo

Kolor: beżowy i czarny

Rozmiar produktu: 14*14*16 cm / 5.5*5.5*6.3 in (L*W*H)

Rozmiar opakowania: 16*16*18 cm / 6.3*6.3*7.1 in (L*W*H)

Waga produktu: 255 g / 9 uncji

Waga opakowania: 350 g / 12,3 uncji

Listę pakietów:

1* Żelazny bank monet zwierząt


  • Numer Modelu: monety bank
  • marka: Туартс
  • Forma: krowa
  • Materiał: Inne