Oryginalny Xiaomi Note 4X bateria telefonu xiaomi Note 4 Note 4 BN43 4000mAh

  • Opinie
  • W magazynie
zł37.18

Tagi: strona główna xiaomi, statyw wt3130, Taśma kamery, wszystko w dwóch częściach, bateria bn43, мицзя, mijia xiaomi, mi, Rozrusznik 52cc, statyw z.

Model Baterii

BN 4 3

Kompatybilny Model Telefonu Komórkowego

Dla xiaomi Note 4 Note 4 Hongmi BN43

Pojemność

4000 mah

Typ Baterii

Li-Ion,Li-polymer...

Typ Komórki

Podwójna ochrona IC li

Czas Ładowania

1,5-3 godziny

Czas Oczekiwania

72 godziny-120 godzin

Cykl Życia Baterii

≥550times

Napięcie Wejściowe

4.4.

Napięcie Wyjściowe

3,85 w

Temperatura Pracy

-25°C~55°C

Klasa Jakości

Najlepsza Jakość

Certyfikaty

SDS, CE,RoHS,FCC.

Gwarancją

1 rok

1.akceptujemy płatności, którą Mentalstudios.pl może przyjąć. 2.wszystkie główne karty kredytowe są akceptowane,a mamy ich w ciągu 24 godzin 3.płatność musi być uzyskane w ciągu 10 dni roboczych od zakończenia aukcji

Wysyłka: 1. statek na całym świecie z Chin zarejestrowanym lotniczą 2. Międzynarodowe kupujący - Proszę zwrócić uwagę: a.cła importowe, podatki i opłaty nie są wliczone w cenę towaru lub cena dostawy.Koszty te są na odpowiedzialność kupującego.Proszę skontaktować się z urzędem celnym w twoim kraju, aby określić, jakie będą dodatkowe koszty te przed rozpoczęciem licytacji/zakupu. 3. prosimy uważnie sprawdzić swój adres dostawy przed złożeniem zamówienia, nie może być zmieniony, jeśli zamówienie jest zakończone. 4. zamówienia złożone w weekend zostaną wysłane w ciągu 2 dni.Powiadomienie o wysłaniu z monitorujący numerem zostanie wysłana do klientów. 5.statek w ciągu 1 dnia roboczego po zakończeniu płatności. 6.Czas dostawy:duża część paczki zazwyczaj 25-35 dni / lub część:35-50 dni (zależy od kraju)

Uwaga: cła importowe, podatki i opłaty nie są wliczone w cenę towaru lub cena dostawy.Koszty te są na odpowiedzialność kupującego.Proszę skontaktować się z urzędem celnym w twoim kraju, aby określić, jakie będą dodatkowe koszty te przed rozpoczęciem licytacji lub zakupu

1).gwarancja 12 miesięcy na wadliwe części (za wyjątkiem części, uszkodzonych i/lub nieprawidłowo wykorzystanych po otrzymaniu).Kupić z ufnością 2).Wnioski na zwrot i wymianę towaru są dostępne tylko w ciągu 1 tygodnia od otrzymania przesyłki, towar musi być zwrócony w takim samym stanie, w jakim został on odebrany. 3).proszę, skontaktuj się z nami, aby poprosić o pozwolenie na powrót.Imię i nazwisko, numer aukcji i przyczyna zwrotu powinny być zawarte w wiadomości e-mail.Wszystkie zwracane produkty muszą zawierać wszystkie oryginalne opakowania. 4).proszę starannie zapakować towar.Sprawdzimy zwracany towar i niezwłocznie wysyłamy kupującemu wymianę w przypadku wykrycia wady.Jeśli odpowiednia wymiana nie jest dostępna, zostanie dokonany zwrot środków.Koszt wysyłki i obsługi, a także składki nie podlegają zwrotowi.


  • Numer Modelu: BN43
  • Oryginał czy nie: Oryginał
  • Pojemność baterii(mah): 3501mAh-5000mAh
  • Kompatybilny Marka: Xiaomi
  • marka: Xiaomi
  • Certyfikat Jakości: ce