ABS Training Supporters Training Abs Belt poziomy pasek Pull-up Sling brzucha chusta trwałe i T8

  • Opinie
  • W magazynie
zł67.53 zł46.58

Tagi: podciągnąć, ciągnięcie, pas ab sling strap, pasek pociągu, ćwiczenie w domu, ab fit, drążek sztangi w górę, ab pasek, pociągnij pasek, strona trening.

ABS Training Supporters Training Abs Belt poziomy pasek Pull-up Sling brzucha chusta trwałe i T8 cechy:

1. dzięki zwolennikom ABS można zrobić wiszące ćwiczenia ABS dla większej liczby powtórzeń, z doskonałą formą, aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty.

2. nasi zwolennicy utrzymują swoje ręce i ciało stabilne, aby zapewnić idealny kształt za pomocą wiszących ćwiczeń na nogi.Żadnych więcej раскачиваний i prób utrzymać sztangę - po prostu skupić się na ruchu i obniż press.

3. Dodaj więcej różnorodności w swoje treningi ab z tych zwolenników abs - dążyć do najlepszych na wszystkie grupy mięśni, i niech wyniki mówią same za siebie!

4. nadaje się do każdego siłowni, w Domu i na świeżym powietrzu, można wnieść i ustawić go dosłownie w każdym miejscu, w ciągu zaledwie kilku sekund!

5. Nadaje się do wszystkich standardowych подтягивающих desek, подбородочных desek, domowych systemów siłowni lub, mówiąc prościej, dla każdego baru.To musi być dla wszystkich twoich ćwiczeń ab!Specyfikacja:

Materiał: nylon Oxford, hak ze stali nierdzewnej

Waga: 0,3 kg

Kolor: czarny

Rozmiar: jak na rysunku

1 x chusta brzucha

Wysyłamy towary na całym świecie (z wyjątkiem niektórych krajów i APO/FPO).Wysyłamy towar tylko dla potwierdzonych adresów zamówienia.Adres zamówienia musi być zgodny z adresem dostawy.Zamówienia są realizowane niezwłocznie po potwierdzeniu płatności.Wyślemy paczkę z Chin pocztą lotniczą.Czas dostawy zależy od przewoźnika dostawy, urzędu celnego i pocztowego wysyłania miejsca docelowego i innych czynników.Większość paczek można było dostać za 20 dni (4 tygodnie).Cm. poniżej informacje na temat czasu dostawy zbierania danych ilościowych:

Przyjmujemy wnioski o zwrot e-mail w ciągu 7 dni roboczych od daty otrzymania zamówienia.Jeśli towar znajduje się w posiadaniu więcej niż 7 dni, uważa się za używany, a my nie wyda ci zwrot lub wymianę.Jeśli nie jesteś zadowolony, kiedy otrzymasz towar, należy go zwrócić w ciągu 7 dni w celu wymiany lub zwrotu pieniędzy.Proszę, skontaktuj się z nami, aby uzyskać instrukcje dotyczące zwrotu, zanim go zwrócić.Wszystkie zwracane produkty muszą być w oryginalnym opakowaniu, musisz podać nam numer śledzenia przesyłki, konkretną przyczynę zwrotu i identyfikator zamówienia.Jeśli towar jest wadliwy w ciągu 3 miesięcy, a my wyślemy ci wymianę bez dodatkowych opłat lub zaproponujemy zwrot po otrzymaniu wadliwego towaru.Jeśli towar jest uszkodzony przez 3 miesiące, możesz wysłać go z powrotem do nas.Wyślemy ci nowy po otrzymaniu wadliwego towaru.Ale trzeba zapłacić dodatkową opłatę za dostawę.Zgadzasz się ze wszystkimi wyżej wymienionymi zasadami przy zamówieniu na Mentalstudios.pl!Jeśli jesteś zadowolony z naszych produktów i usług, proszę, daj nam pozytywną opinię o 5-gwiazdkowy przegląd, który jest dla nas bardzo ważne.Będziemy bardzo wdzięczni, jeśli możesz zostawić tutaj swoje prawdziwe uczucia.Jeśli nie jesteś zadowolony z towarami lub naszych usług, prosimy o kontakt z nami, zanim zostawić jakieś opinie, natychmiast rozwiązać ten problem, dziękuję!Napisz do nas, od 9:00am.to 18:00. (GMT+8) od poniedziałku do soboty .Jeśli masz jakieś pytania, napisz do nas i daj nam szansę pomóc.Na wszystkie wiadomości odpowiemy w ciągu 1 dnia roboczego (za wyjątkiem świąt państwowych w Chinach).Jeśli nie otrzymasz naszą odpowiedź, proszę uprzejmie wyślij ponownie wiadomość, a my odpowiemy jak najszybciej.Przepraszamy za opóźnienie w odpowiedzi w dni świąteczne (w tym niedziela).


  • marka: Mieszanka i sprzęt
  • Numer Modelu: Szkolenia
  • Właściwe Sprzęt Fitness: Inne