Dwustronne Super Mocne Okrągłe Neodymowe Rybackie Magnesy Z Uchem Śrubą Super Silny Przez Cały Neodymowy Wędkarskie Magnes Z Nakrętki Śruby

 • Opinie
 • W magazynie
zł65.42 zł52.35

Tagi: Magnes neodymowy, magnetyczny metalowy wędkowanie, wędkarski Magnes 1000 kg, miedziany śmigło, Iman neodymowy, неодиниевый Magnes n52, magnesy neodymowe, rybny Magnes 200 kg, джиговый przełącznik pkm, Magnes Gaussa.

Opis:

Cechą :

Wysoka jakość-dobra odporność na korozję: potrójna warstwa Ni+Cu+Ni dobre korozję silne podłogowa, używane zarówno w wodzie słodkiej, jak i morskiej.Stalowa powłoka pozwala uniknąć zadrapania i odpryski nagiego Magnesu.

Double Sidel-unikalna konstrukcja z dwoma gwintowanymi otworami.Przykręcenie śruby pierścieniowe w środkowy otwór nadaje się do podnoszenia w pionie czarnych przedmiotów ze studni, mostu, łodzi i innych; boczny otwór doskonale nadaje się do trałowania dna rzeki, zbiorniki wodne, jeziora na przedmiot żelaza lub skarbów.

Super mocny -ten podwójny boczny wędkarskie magnes ma średnicę 2,5-12cm, przyjmuje silny magnes neodymowy do jego powstania.On może zaoferować siła wyciągania 19-580 kg (każda strona 10-260 kg)w idealnym stanie.

Wielofunkcyjność - mocny magnes neodymowy doskonale nadaje się do magnetycznej wędkowania, podnoszenia, zawieszania, wyodrębniania przedmiotów.Baw się dobrze od poszukiwania zaginionego skarbu w rzekach, jeziorach, studniach, kanałach lub stawach.Może również służyć do zawieszania lub mocowania urządzenia.

Gotowy do użycia - zamiast ukrycia otwory, przechodzącego przez Magnes i ma potrzebę znalezienia części, aby wędkarskie Magnes, okrągły magnes łatwo montuje się za pomocą śrub z uchem bezpośrednio w podstawie stalowej.Po prostu zamocuj linę i rozpocznij swoją wędkarski podróż skarbów

Konstrukcja z dwoma otworami jest bardziej odpowiedni do twoich różnych potrzeb, niż konstrukcja z jednym otworem

Ostrzeżenie:

1.trzymać z dala od dzieci w każdym wieku.

2.Do nie pozwól, aby magnesów skakać razem lub na metalowej powierzchni, szczególną uwagę należy zawsze zwracać obchodzenia się z nimi.

3.Maksymalna temperatura robocza:80 ° c / 176 stopni Fahrenheita

Dane techniczne:

Wymiary: jak na rysunku

Średnica otworu: jak pokazano na rysunku

Materiał:silny magnes + stal A3 + pierścień 304

Powłoka: Ni+Cu+Ni

Siła uciągu: jak pokazano na rysunku

Dane techniczne:

Nadaje się do wielu scenariuszy

Bezpieczeństwo i niezawodność materiałów

Długotrwałe stosowanie

dostępny

Kilka stylów do wyboru

Pakiet Zawiera:

1xSalvage Magnes


 • Forma: Inne
 • Numer Modelu: НМ194703
 • Powłoka: Ni+Cu+Ni
 • Typ: magnes neodymowy wędkarskie metal
 • Dziurawiec: TAK
 • Aplikacja: Przemysłowy Magnes
 • Pochodzenie: CN(pochodzenie)
 • Materiał: Silny magnes + stal A3 + pierścień 304
 • Integralną: Inne