10szt gwiaździste symulacja sztuczne białe bukiety ślubne dla narzeczonych kwiaty dekoracje do domu partii

  • Opinie
  • W magazynie
zł50.24 zł47.75

Tagi: kwiat кампанулы, przybory do piłkarskich imprez, Flo Flower, Diamentowa aksamitna tkanina, hip-hop party, wystrój kwiatowy domu, хавиец, nylonowa Róża, goździk kwiat, ściana, motyw pandy.

10szt gwiaździste symulacja sztuczne białe bukiety ślubne dla narzeczonych kwiaty dekoracje do domu partii

Zwykle robić gospodarstwa kolorów można z 20szt [materiał]: PU soft [Rozmiar]: wysokość bukietu ok 68cm; [opakowanie]: 10szt osób gwiazda kwiat głowa stosunkowo mała, przypadek upadku kwiat głowy w porządku, można kliknąć go samodzielnie. Salon, telewizor, stolik kawowy, stół, stolik, szafka, szafki na odblasków, parapety i tak dalej.

Proszę zwrócić uwagę:

Obrazy-to tylko próbki do pomocy.Ze względu na ograniczenia w fotografii i nieuniknionych różnic w ustawieniach monitora, kolory przedstawione na zdjęciach mogą nie odpowiadać w 100% kolorów samych przedmiotów.

Dostawa:

1. towar zostanie wysłany w ciągu 1-7 dni roboczych od potwierdzenia płatności.

2. termin dostawy zależy od miejsca docelowego.W rzadkim przypadku, surowa obyczajowość sprawi, że czas dostawy trochę długi.Proszę uzbroić się w cierpliwość.

3.Nie ponosimy odpowiedzialności za wszelkie lokalne opłaty i podatki.Prosimy uważnie sprawdzić swój adres podczas przetwarzania zamówienia.zwykle to trwa 18-35 dni do przyjazdu lotniczą i trwa 8-12 dni roboczych ekspresową.

4. Czasami to było by dłużej z powodu złej pogody, strata czasu na odprawę celną.Tak więc, Proszę cierpliwie czekać, kiedy nie dostaniesz swój towar na czas.

ZWROT:

My zwrócimy ci pieniądze, jeśli możesz zwrócić towar w ciągu 7 dni od daty otrzymania bez podania przyczyny.Tym nie mniej, kupujący powinien upewnić się,że zwrócone towary znajdują się w oryginalnych warunkach i kupujący ponosi odpowiedzialności za koszty wysyłki zwrotu towaru.

Opinie:

Jeśli jesteś zadowolony z naszych towarów, po tym jak otrzymasz towar, do pięciogwiazdkowego pochwały,

Jeśli masz jakieś problemy z naszymi produktami lub usługami, proszę nie wahaj się skontaktować się z nami przed opuszczeniem negatywną opinię.Dołożymy wszelkich starań, aby rozwiązać wszelkie problemy.


  • Typ: Gypsophila
  • Kwiatowy Styl: Kwiat, Gałąź
  • Numer Modelu: 123
  • Przypadek: Ślub
  • Styl: Kwiat
  • Klasyfikacja: Sztuczne Kwiaty
  • Materiał: Plastik