3 szybka precyzyjna Микроэлектродная wiertarka DIY Rotay Tools elektryczna szlifierka wielofunkcyjna maszyna гравировальная uchwyt polerska polerka

  • Opinie
  • W magazynie
zł121.75 zł64.52

Tagi: стендовая wiertarka, wiertło mini-maszyny, bit Дрил, таладро optyk, bosch, wiertło ostrzyć, szlifierka kątowa, Piła z otworem 12 mm, łożysko press mini, wiertarka mini.

{инфомодуль}

Co Otrzymujesz :

1x szary szlifierka wiertarka

3 x papier trzpień

5 x mosiężnych Tsang

2 x nakładka polerska

1 x okrągły ostrze

3 x wiertła spiralne

9 x szlifowania hetero

1 x kabel USB do ładowania

Dane techniczne :

Moc wyjściowa: 220 W

Trzy prędkości: 6000, 9000 15000 obr. / min

Średnica zacisku: 3,2 mm

Długość:150 mm

Cechy :

* Łatwa regulacja 3 prędkości: jeden przycisk do przełączania prędkości obrotowej między 6000, 9000 15000 obr. / min, które dostosowują się do różnych roboczym sytuacji.

* Różnorodność asortymentu bitów: akcesoria pomagają wykonywać różne prace, takie jak wiercenie otworów, szlifowanie, grawerowanie i inne.

* Łatwe i szybkie ładowanie: dołączony kabel USB do ładowania(zasilacz nie jest w zestawie) zapewnia łatwe i szybkie ładowanie.

* Mobilność i wygoda: zabezpieczone ochroną przed przeciążeniem, niech praca stanie się bezpieczny i niezawodny; miękki gumowy uchwyt przeznaczony do wygodnego chwytania, wykorzystania w dowolnym miejscu, w dowolnym czasie.

*Cały miedziany uchwyt, wysoka koncentryczne gniazda, dokładne i trwałe, może być umieszczony pomiędzy zakres zacisku (0,5-3,2 mm)

*Każda kuchenka młyn wyposażony ładowarką i kablem USB, który może być podłączony do sieci 220 v do ładowania lub jest podłączony do interfejsu USB do ładowania

*Podczas ładowania zaświeci się wskaźnik.Po zakończeniu ładowania wskaźnik wyłączy się automatycznie, aby uniknąć przepalenia łańcucha.


  • Napięcie Znamionowe: 220V
  • Pochodzenie: CN(pochodzenie)
  • Dowód: NIE
  • marka: DOERSUPP
  • Typ Wiertła: Mini Wiertarka