74шт sieczna okręgu zestaw HSS, piły tarczowe diamentowe tarcze tnące do drewna, tworzyw sztucznych, metali dla obracających się narzędzi Dremel

  • Opinie
  • W magazynie
zł67.37 zł45.80

Tagi: zestaw dremel, dremel dla, wał okrągły piły, dysza дремеля, bit dremel, dremel mini, silnik obrotowego, zestaw дремеля, rotacyjna piła, silnik piły.

Doskonałe narzędzie dla domowych MAJSTERKOWICZÓW i miłośników-pasuje do większości urządzeń elektrycznych szlifierek do form lub obracających się narzędzi i narzędzi pneumatycznych.Nadaje się do drewna, tworzyw sztucznych, włókna szklanego, miedzi, aluminium, blachy, miękkiego metalu, itp. Niezbędne narzędzie dla гравировальных prac.

Diament sieczna okręgu-z wysoką wydajnością cięcia, wysokiej wytrzymałości, stabilne jakości itp., Nadaje się do cięcia kamieni jadeitu i szkła.wymień uchwyt mały sieczna okręgu/nadaje się dla miłośników DIY.

Rozmiar: 22/ 25/ 32/ 35/ 44/50 mm, nadaje się do cięcia drewna, miedzi, laminatów, tworzyw sztucznych i aluminium.

Tnąca koło żywicy --- z низкотермичным i cienką касательным, tnąca koło odpowiednie dla elektrycznych wierteł, chrząszcze zawieszenia, elektryczne chrząszcze, etc.Bardzo nadaje się do cięcia metali, w tym закаленную stal, żelazo i aluminium.

Nazwa:Zestaw Do Cięcia Koła

Uwaga: kolor śrubokręta ucieka i nie może być wybrany

Materiał:быстрорежущая stal + Diament + żywica

kolor:czerwony+czarny+srebrny

Zawartość Opakowania:

6 x tnących pił tarczowych (22/25/32/35/44/50 mm)

10 x szt diamentowa tarcza tnąca (22 mm)

20 x ostrzy tnących z żywicy (32 mm)

30 x krążki tnące do papieru ściernego (24 mm)

6 x przedłużacz trzon

2 x śrubokręt

Tylko powyższe treści pakietu, inne produkty nie są wliczone w cenę.

Uwaga: światła fotografowanie i różne wyświetlacze mogą spowodować, że kolor elementu na zdjęciu trochę różni się od rzeczywistego.Dopuszczalny błąd podstawowy pomiaru wynosi +/- 1-3cm


  • Pochodzenie: CN(pochodzenie)
  • Numer Modelu: cięcie pił tarczowych
  • DIY dostawy: Maszyna do obróbki drewna
  • Dowód: NIE